gebe
  1. aSqimSin

aSqimSin Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    20
    Ödül Puanları:
    0

Miss Selfridge 2010-2011 Sonbahar Kış Koleksiyonu

Konu, 'Popüler Markalar Hakkında' kısmında aSqimSin tarafından paylaşıldı.

miss selfridge miss selfridge 2011
    Miss Selfridge, 2010 2011 sonbahar kış koleksiyonu zengin bir renklere sahip. Öncelikle bunu söylemek istiyorum. Gri,mor,yeşil baskın olan renkler. Bunun yanında mankenlerin bulunduğu dekor da oldukça başarılı seçilmiş. İnsanı büyülüyor adeta. Çanta seçiminde kürk/tüy baskın durumda. Botlarda da bağ ve püsküllerin göz önünde olduğunu söyleyebilirim size. Şimdi sizi bu birbirinden güzel tasarlanmış koleksiyonla başbaşa bırakıyorum.

Gothic Glam
    Gothic Glam sizi modanın karanlık ve edgy tarafına davet ederken romantizmi de koruyor. Heykelimsi siluetler kadife, şifon ve dantelden oluşurken, payetler ve pullar koleksiyona feminenlik katıyor.

Simplicity
    Beyazların, kremlerin ve kirli pembelerin görüldüğü

temada, sadelik kumaşlarda karşımıza çıkarken, parıltılar ve kızsı detaylar ise yüzeylerde karşımıza çıkıyor.

Hippy Luxe
    Bu temada ise 1970’lere atıfta bulunularak, baskılı bir elbise ile delikli bir triko ve kürk mont üst üste giyilerek bohem bir hava yaratılıyor.

Winter Pastels
    Winter pastels, transparan kumaşları boncuklarla süslenirken etkileyici yakalar ve kabanlar onlara eşlik ediyor. Akşam için drapeler ise anahtar detaylar olarak karşımıza çıkıyor.

2. tuğba88

tuğba88 Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    7
    Ödül Puanları:
    0
    [​IMG]aaa bu stile bayıldımm:)

3. tuqqce

tuqqce Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    394
    Ödül Puanları:
    83
Miss Selfridge 2010-2011 Sonbahar Kış Koleksiyonu konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Miss Selfridge 2010 İlkbahar Yaz Koleksiyonu

Miss Selfridge 2010 İlkbahar Yaz Koleksiyonu

miss selfridge turkiye miss selfridge türkiye missselfridge türkiye turkey ankara Miss Selfridge 2010 İlkbahar Yaz Koleksiyonu Miss Selfridge, 2010 yazı birbirinden renkli ve eğlenceli. Puanlı, dantelli, çizgili, fiyonklu, kalpli, çiçekli, püskül detaylı bir çok parçayı bir arada bulunduran koleksiyona keyifle göz atmanız için birçok fotoğraf ekledim. Ceketlerde vatka detayı bu yaz...
  2. Mavi jeans 2010/2011 sonbahar kış koleksiyonu

Mavi jeans 2010/2011 sonbahar kış koleksiyonu

mavi jeans 2010 2011 mavi jeans 2010 sonbahar kış 2011 kış koleksiyonu koleksiyonu Jeans markalarının vazgeçilmezlerinden biri olan Mavi jeans 2010/2011 sonbahar kış modasına bomba gibi modellerini bir defileyle tanıtarak giriş yaptı.Yazın sıcağında kavrulduğumuz şu günlerde içinizi biraz serinletmek adına bu sonbahar kış modası defilesine şimdi sizleri götürüyorum.)
  3. Topshop 2010-2011 Sonbahar Kış Koleksiyonu

Topshop 2010-2011 Sonbahar Kış Koleksiyonu

batik 2010 2011 batik 2011 2010 kış koleksiyonu kış koleksiyonu Topshop, 2010-2011 Sonbahar kış koleksiyonunda kumaş kısa ceketler dikkat çekiyor. Geçen seneki koleksiyonunda deriye çok ağırlık vermişlerdi, bu yıl o kadar vermediklerini görüyorum meleklerim :) Ayakkabılarda kışa uydun uzun topuklular tercih edilmiş. Şimdi size bu koleksiyondan seçtiğim modellerle baş başa bırakıyorum....
  4. Gucci 2010/2011 sonbahar&Kış koleksiyonu

Gucci 2010/2011 sonbahar&Kış koleksiyonu

gucci çizme modelleri stefanel kürk Gucci 2010/2011 Sonbahar&Kış koleksiyonu gerçekten çok şık ve sıradışı tasarımlardan oluşmuş.Geçen sene ortaya çıkan diz üstü çizme modası gucci koleksiyonuyla yeni sezondada moda olacağının sinyallerini bize veriyor.Koleksiyondan dikkatimi çeken bir başka ayrıntı ise kürk detayı...Leopar desenlerede oldukça yer veren Gucci yine şıklığına ve kaliteye...
  5. Mavi Jeans 2010-2011 sonbahar-kış koleksiyonu

Mavi Jeans 2010-2011 sonbahar-kış koleksiyonu

mavi jeans kış sezonu mavi jeans 2010 kış koleksiyonu Ünlü markaların vazgeçilmezi mavi jeans ürünlerini tanıtmaya başladı.2011-2011 sonbahar-kış ürünlerini tanıtan bu koleksiyonu sizlerle paylaşıyorum meleklerim.

Sayfayı Paylaş