gebe
  1. Misafir

Misafir Forum Okuru

MISS Turkey 2011 güzelleri Hülya Avşar Showa konuk oldu

Konu, 'Magazin' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

miss turkey 2011 güzelleri hülya avşar show melisa aslı pamuk 2011 miss turkey güzelleri melisa aslı pamuk hülya avşar show MISS Turkey 2011, güzelleri, hülya avşar show, konukları, haberleri ve dahası burada arkadaşlar.

Hülya Avşar, TNT ekranlarında ki showun da MISS Turkey 2011 güzellerini konuk etti ve onlara oldukça güzel övgülerde bulundu. İşte o haber Melek'ler.

MISS Turkey 2011 yarışmasında dereceye giren güzeller, önceki akşam TNT’de ekrana gelen “Hülya Avşar Show”a konuk oldu.

Hülya Avşar, övgüler yağdırdığı genç kızlara kariyerleri hakkında nasihatlerde de bulundu. Ünlü sanatçı programın tatile girmesiyle birlikte kızı Zehra ve kardeşi Helin Avşar’la birlikte 75 günlük uzun bir tatile çıkacağını açıkladı.

MISS Turkey 2011 güzelleri Hülya Avşar Showa konuk oldu konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Hülya Avşar - Ah Be Güzelim

Hülya Avşar - Ah Be Güzelim

Analar tahtını yaparmış, bahtını değil Aklını başına topla git, hem sev hem sevil Kaç yangından çıktım ben, elimde değil Çek git bu sevdadan, beni hayatından sil Çok canım çekiyor seni Şeytan diyor ki al Yaralı ceylan gibiyim Korkuyorum yar İstemeden yakarım canını Ah ne lüzum var Çek git kendinin kadrini, kıymetini bil Ah be güzelim ah Ben seni üzerim ah Sadece gezerim ah Yarınım, dünüm yok...
  2. Hülya Avşar Ameliyat Oldu

Hülya Avşar Ameliyat Oldu

Geçmiş olsun Hülya Avşar diyoruz ve haberime geciyoruz kızlar :tik: Önceki gün Uludağ'da snowboard yaparken düşerek sağ bacağını kıran Hülya Avşar, kaldırıldığı Bursa Acıbadem Hastanesi'nde önceki gece saat 23.30'da ameliyata oldu. Avşar'ın bacağına platin takıldı. Hülya Avşar ise yaptığı açıklamada, "Snowboard yaparken ne olduğunu anlamadan kendimi bir anda yerde buldum. A...
  3. Hülya Avşar Yılbaşı Programı 2011

Hülya Avşar Yılbaşı Programı 2011

hülya avşar yılbaşı hülya avşar yılbaşı programı 2011 2011 Hülya Avşar ile birlikte 2011 yılına girmek isteyenlerin ortak adresi İstanbul Wow otel.Unutulmaz bir yılbaşına sevdiğiniz sanatçılar ile birlikte girmek istiyorsanız sizlere Hülya Avşar'ın sahne alacağı yılbaşı programıyla ilgili ayrıntılı bilgilere geçiyorum. WOW İstanbul Hotel 2011 Yılbaşı gecesi Hülya Avşar ve Hale Caneroğlu’nun...
  4. Hülya Avşar Gemiş Olsun 2011 şarkıları

Hülya Avşar Gemiş Olsun 2011 şarkıları

hülya avşar geçmiş olsun şarkısı hülya avşar 2011 şarkıları 2011 albümü şarkıları hülya avşar, 2011 albümü, şarkıları, geçmiş olsun, şarkısı, şarkı sözleri, klibi, albüm resimleri, haberleri burada arkadaşlar Hülya Avşar, uzun bir aradan sonra 2011'e damgasını vuracak bir albümle geliyor Melek'lerim. "Geçmiş Olsun" adını verdiği sıngle Deniz Seki tarafından hazırlandı ve önümüzde...
  5. Hülya Avşar Show Yeniden Başlıyor!

Hülya Avşar Show Yeniden Başlıyor!

hülya avşar haberleri, hülya avşar show, hülya avşar Sevgili melekler, ekranların fenomen programlarından Hülya avşar Show uzun bir aradan sonra yeni den başlıyor. O Ses Türkiye'de yollarını ayırdığı Hülya Avşar için show programı yapımcılığını üstlenen Acun Ilıcalı kolları sıvadı. İşte haberin detayları... Yeni sezon öncesi ‘O Ses Türkiye’de jüri değişikliğine giden Acun Ilıcalı, üç...

Sayfayı Paylaş