gebe
  1. TİTAN

TİTAN Forum Okuru

Miss Turkey 2012 1.si Açelya Samyeli Danoğlu Kilosu Vücut Ölçüleri

Konu, 'Magazin' kısmında TİTAN tarafından paylaşıldı.

Açelya Samyeli Danoğlu Boyu Kilosu Vücut Ölçüleri Açelya Samyeli Danoğlunun Vücut ölçüleri

Sevgili melekler, dün gece düzenlenen Miss Turkey 2012 finalinda 1. olan Açelya Samyeli Danoğlu hayatı ile ilgili bilgiler az önce paylaşmıştık. Bu yazımızda ise merak eden meleklerimize güzelimizin fizik ölçülerinden bahsedeceğiz..:)

Miss Turkey 2012 Güzellik Yarışmasında birinciliği kazanan Açelya Samyeli Danoğlu'nun Vücut Ölçüleri Boyu Kilosu

-Açelya Samyeli Danoğlu Boyu: 1.85

-Açelya Samyeli Danoğlu Kilosu: 58

-Açelya Samyeli Danoğlu Vücut Ölçüleri: 88-59-89

Açelya Samyeli Danoğlu Ülkemizi birinci olarak Dünya güzellik yarışmasında temsil edecek.

Miss Turkey 2012 1.si Açelya Samyeli Danoğlu Kilosu Vücut Ölçüleri konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Açelya Samyeli Danoğlu kimdir

Açelya Samyeli Danoğlu kimdir

Türkiye güzellik yarışması miss turkey 2012 de birinci olmuş tebrikler acaba Açelya Samyeli Danoğlu hakkında bilgileer var mı ?
  2. Açelya Samyeli Danoğlu Vücut Ölçüleri Boyu Kilosu kaç

Açelya Samyeli Danoğlu Vücut Ölçüleri Boyu Kilosu kaç

Açelya Samyeli Danoğlu Vücut Ölçüleri Boyu Kilosu kaç acaba bilen var mı merak ettim de birinci olmak için hangi ölçülere sahipmiş diye:S
  3. 2012 Miss Turkey Açelya Samyeli Danoğlu Resimleri arıyorum ben

2012 Miss Turkey Açelya Samyeli Danoğlu Resimleri arıyorum ben

2012 Miss Turkey Açelya Samyeli Danoğlu Resimleri arıyorum ben baktım ama hep yarışmada ki resimleri vardı şöyle özel hayatından ya da değişik bir kaç kare paylaşırsanız sevinirim :)
  4. Miss Turkey 2012 1.si Açelya Samyeli Danoğlu Fotoğrafları

Miss Turkey 2012 1.si Açelya Samyeli Danoğlu Fotoğrafları

Açelya Samyeli Danoğlu Açelya Samyeli Danoğlu Fotoğrafları Sevgili melekler, bu yılın Miss Turkey 2012 1.si olan Açelya Samyeli Danoğlu fotoğrafları ile sizleri başbaşa bırakıyoruz :)
  5. Miss Türkey Açelya Samyeli Danoğlu Resimleri

Miss Türkey Açelya Samyeli Danoğlu Resimleri

Bu konu Açelya Samyeli Danoğlu resimlerine yer vermektedir. Star tv nin düzenlediği miss Türkey yarışmasın da birinci geldikten sonra hayatı değişen Açelya Samyeli Danoğlu, şimdiye kadar kendisine gelen tüm projeleri geri çeviriyordu. Muhteşem Yüzyıl dizisin de Firuze den sonra Hürrem sultanın rakibi olarak ve sadece iki bölümde görebileceğimiz Açelya, dizi de Giulia Gonzaga karakterini...

Sayfayı Paylaş