gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

Miss Turkey 2012 birincisi kim oldu?

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

Miss Turkey 2012 birincisi kim oldu akşam izlerken misafir geldi birinciyi öğrenemedim ya :S

2. TİTAN

TİTAN Forum Okuru

Miss Turkey 2012 birincisi kim oldu? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Miss Turkey 2012 Sunucuları kimler, kim sunacak Miss Turkeyi

Miss Turkey 2012 Sunucuları kimler, kim sunacak Miss Turkeyi

Miss Turkey 2012 Sunucuları belli oldu mu merak ettim acaba Miss Turkey 2012 kim sunacak bu yıl?
  2. Miss Turkey 2012 Birincisi Resimleri lazım

Miss Turkey 2012 Birincisi Resimleri lazım

Miss Turkey 2012 Birincisi Resimleri paylaşır mısınız rica etsem. Akşam ilgimi çekti pek güzel değildi ya da benmi o kafayla güzel göremedim bilmiyorum birde resimlerine bakayım belki beğenirim :)
  3. Miss Turkey 2012 1.si Dün Gece Belli Oldu !

Miss Turkey 2012 1.si Dün Gece Belli Oldu !

2012 miss turkey 1.si miss turkey 2012 birincisi Her yıl Star Tv tarafından düzenlenen Miss Turkey 2012 finali dün akşam yapıldı melekler :) 2012 Miss Turkey 1.si Açelya Samyeli Danoğlu oldu. Haberin detayları ise şöyle.. :) Lütfi Kırdar Kongre ve Sergi Sarayı 'nda Star TV tarafından düzenlenen “Miss Turkey 2012 Güzellik Yarışması”ında 20 güzel Türkiye 'nin en güzel kızı olmak için...
  4. Miss Turkey 2012 dereceye giren güzeller kimler?

Miss Turkey 2012 dereceye giren güzeller kimler?

Miss Turkey 2012 dereceye giren güzeller kimler bana Miss Turkey 2012 dereceye giren güzellerinin isimlerini yazarsanız çok ama çok sevinirim şimdiden tşkler.
  5. Miss Turkey 2015 Yarışmasının Birincisi Ecem Çırpan Oldu

Miss Turkey 2015 Yarışmasının Birincisi Ecem Çırpan Oldu

Elidor Miss Turkey 2015 Güzellik yarışması dün akşam yapıldı. 1 numaralı yarışmacı Ecem Çırpan, Türkiye’nin en güzel kızı seçildi. Elidor Miss Turkey 2015 Güzellik yarışması bu akşam Leyla Lydia Tugutlu ve Kadir Doğulu’nun sunumuyla yapıldı. Ayşe Hatun Önal ve Kenan Doğulu’nun da şarkılarıyla renklendirdiği gecede Türkiye’nin en güzel kızı belli oldu. 1 numaralı yarışmacı Ecem Çırpan...

Sayfayı Paylaş