gebe
  1. TİTAN

TİTAN Forum Okuru

Miss World 2012 Çin Güzeli Seçildi

Konu, 'Magazin' kısmında TİTAN tarafından paylaşıldı.

miss world 2012 dünya güzellik yarışması 2012

Sevgili melekler, Çin 'de yapılan Miss World 2012 yarışmasında birinciliği Çinli güzel aldı. Aldığı 171 puanla ilk 30'a giren güzelimiz Açelya Samyeli Danoğlu dereceye giremedi..

Çin'in İnner Mongolia bölgesinin Ordos kentinde yapılan uluslararası yarışmadabirinciliği Çinli Yu Venşia, ikinciliği Galler'den Sophie Elizabeth Moulds, üçüncülüğü ise Avustralya'dan Jessica Michelle Kahawaty aldı. 23 yaşındaki müzik öğrencisi Yu, müzik öğretmeni olmak istediğini ifade etti.

Miss World 2012 Çin Güzeli Seçildi konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Mİss Turkey GÜzelİ KonuŞtu

Mİss Turkey GÜzelİ KonuŞtu

miss turkey 2000 güzeli miss turkey 2000 güzelleri türkiye güzeli KÖKENİNİZ NERESİ Yunanistan.Ailem mubaaleden önce türkiyeye gelmiş.:)Anneaneöin anneannesi bir osmanlı türküne aşık olmuş ve buraya gelmiş MODEL OLMAYI YARIŞMAYA GİRMEDEN AKLINIZA KOYDUNUZ MU Bir senedir modellik yapıyorum.Daha 21 yasındayım BEĞENMEDİĞİNİZ ÖZELLİĞİNİZ NEDİR Burnumu:mad: HANGİ KÖŞE YAZARLARINI OKURSUNUZ Emir...
  2. Miss World 2009 un En Çekici Üç Adayıı

Miss World 2009 un En Çekici Üç Adayıı

miss world 2009 adayları 2009 miss world birincisi ne zaman bu kadar karizma basa bela yaaaa
  3. 2012 çin takvimi

2012 çin takvimi

Kızlar bana 2012 yılı için çin takimi verebilir misiniz ( gebelikle ilgili olanldan bahsediyorum )
  4. Miss Turkey 2012 dereceye giren güzeller kimler?

Miss Turkey 2012 dereceye giren güzeller kimler?

Miss Turkey 2012 dereceye giren güzeller kimler bana Miss Turkey 2012 dereceye giren güzellerinin isimlerini yazarsanız çok ama çok sevinirim şimdiden tşkler.
  5. 2012 Miss Turkey Yarışmasında Derceye Giren Güzeller

2012 Miss Turkey Yarışmasında Derceye Giren Güzeller

2012 miss turkey dereceye girenler 2012 miss turkey güzelleri Sevgili melekler, Miss Turkey 2012 güzellik yarışması dün akşam yapıldı. Açelya Samyeli Danoğlu 'nun 1. olduğu yarışmada 2012 Miss Turkey güzelleri sıralaması ise şöyle... Lütfi Kırdar Kongre ve Sergi Sarayı 'nda Star TV tarafından düzenlenen “Miss Turkey 2012 Güzellik Yarışması”nın birincisi Açelya Samyeli Danoğlu oldu....

Sayfayı Paylaş