gebe
  1. Misafir

Misafir Forum Okuru

MİT Ajanı olmak istiyorum

Konu, 'Magazin' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

mit olmak için gerekenler ajan olmak için gerekenler mit istiyorum ajan istiyorum başvuru MİT Ajanı olmak istiyorum
    [​IMG] Sön dönemin parlayan oyuncularından biri olan Aslı Tandoğan, en büyük hayallerinden birininde casus olmak olduğunu söyledi

Sön dönemin parlayan oyuncularından biri olan Aslı Tandoğan, en büyük hayallerinden birininde casus olmak olduğunu söyledi. Çocukluğunda hep ajan olmayı istediğini belirten genç oyuncu " Eniştem emniyette çalışıyordu, çocukken bana "seni yazdırdım, sen MİT ajanı olacaksın" dedi.Nasıl sevindim anlatamam, gerçekliğine inandım,'küçük yaşta alıp yetiştiriyorlar'demişti.Şaka olduğunu öğrenince büyük hayal kırıklığına uğradım" dedi.

MİT Ajanı olmak istiyorum konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Ajanda

Ajanda

İşleri ayarlamaya, çıkar ve rızka, rızık için yola çıkmaya; İşsiz kimsenin ajanda görmesi sürekli bir işe girmeye delalet eder.İşleri ayarlamaya, çıkar ve rızka, rızık için yola çıkmaya; İşsiz kimsenin ajanda görmesi sürekli bir işe girmeye delalet eder.
  2. Ajan

Ajan

Bakınız; Casus.Rüyada bir hükümet hesabina veya bir sirkete casusluk ettigini görmek, yakinda çok karisik bir ise katilacagina; bir casus sebekesine yakalandigini görmek, islerine rakip olacak bir takim kisilerin onun pesinde olduklarina isarettir. Rüyada bir memleket hesabina casusluk eden bir kimse ile karsilastiginizi görmek, bulundugunuz iste, tüccar iseniz ticaretinizde, ev kadini iseniz...
  3. Eski KGB Ajanı The Independent'ı İstiyor

Eski KGB Ajanı The Independent'ı İstiyor

BİR süre önce Londra Evening Star gazetesini satın alan Rus eski KGB ajanı Alexander Lebedev, şimdi de The Indipendent ile ilgilendiğini açıkladı. 49 yaşındaki Lebedev Financial Times’a verdiği röportajda "Teorik olarak Indipendent’a ilgi duyuyorum. Ancak şu an için boşta kaynağım yok" dedi. Lebedev eski lider Mikhail Gorbachev ile birlikte Rus Novaya Gazeta’nın ortağı...
  4. Nasıl MİT Ajanı Olunur ?

Nasıl MİT Ajanı Olunur ?

Nasıl Mit Ajanı Olunur, Mit Ajanı Nasıl Olunur Yüzünüze bir gülümseme yayıldığını görüyor gibiyiz melekler ancak bu da bir iş ve misafirimiz öğrenmek istemiş, biz de ajanlık bilgilerini sizlerle paylaşıyoruz :) Kamuya Açık Alanlarda Verilen İlanlar İle Mit Ajanı Alımı yapılıyor...Alım için Herhangi bir Tahsil Durumu Gerekmiyor,, Kişilerin İş Konumları Yada Bulundukları Ortama Göre...
  5. hamile olmak istiyorum

hamile olmak istiyorum

Kızlar ben 4 ay önce klomen kullandım ve catlatma iğnesi oldum maalesef adet oldum hayal kırıklığı oldu bir dahada doktora gitmedim geçen ay adetim 3 ,4 gün surdu birinci gün koyu kahve leke geldi 2 ,3 gün geldi gelmedi gibi birşey bu gün adet olmam gerekiyordu ama olmadım karnim sis ara ara ağrı giriyor sırtım belim agriyor sureklide hapsiriyorum cevap yazarsanız sevinirim

Sayfayı Paylaş