gebe
  1. KızılÖtesi

KızılÖtesi Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    9
    Ödül Puanları:
    38

Mithat can da albüm çıkartıyor

Konu, 'Magazin' kısmında KızılÖtesi tarafından paylaşıldı.

MİNİK SERÇENİN OĞLU ŞARKICI OLUYOR! [​IMG]

SEZEN AKSU'NUN OĞLU MİTHAT CAN, ALBÜM HAZIRLIĞINDA! STÜDYO ÇALIŞMALARINI LONDRA'DA SÜRDÜREN MİTHAT CAN, İNGİLİZCE ALBÜMÜYLE YURTDIŞINDA DA İDDİALI BİR ÇIKIŞ YAPMAYI HEDEFLİYOR...

Pop müziğin kraliçesi Sezen Aksu'nun oğlu Mithat Can Özer, annesinin yolunda, emin adımlarla ilerliyor. Sezen Aksu'nun son albümü 'Deniz Yıldızı'ndaki bazı şarkılara aranjörlük yapan Mithat Can sonunda kendi albümünü çıkaracak.

Mithat Can, albümünde, sadece kendi yazdığı İngilizce şarkılara yer verecek. Londra'da ev tutan ve tüm çalışmalarını burada sürdüren Mithat Can, kayıtları tamamladıktan sonra, önümüzdeki aylarda müzikseverlerin karşısına çıkacak. Türkiye'nin yanısıra Avrupa'da da piyasaya çıkacak albüm için son onayı Sezen Aksu verecek.

Mithat Can, annesine yaptığı katkıların dışında, profesyonel anlamda da müzikle uğraşıyor. 'Why Not' adında bir şirket kuran Mithat Can Özer, Ajda Pekkan'ın son albümü 'Aynen Öyle'nin prodüktörlüğünü yapmıştı. Yeşim Salkım da, Mithat Can'la çalışan bir başka ünlü. Annesinin 'Kınalı Kuzum' diye adına şarkı yazdığı Mithat Can, son yıllarda, caz şarkıcısı olan sevgilisi İlhem Khodja'yla olan ilişkisiyle gündeme gelmekten kurtulamıyor. Mithat Can'ın Bodrum sahillerinde objektiflere takılan 'kalçadan öpme' görüntüsü de hâlâ hafızalarda.

Mithat can da albüm çıkartıyor konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Yeni Albüm İle Sibel Can

Yeni Albüm İle Sibel Can

sibel can mucize video sibel can foto albümü o güzel fiziği ve sesiyle kalbimizde yer idinmiş ünlü sanatçılardan Sibel Can albüm hazırlıkları içerisindeydi yeni albümü ile pek yakında sevenlerinin karşına çıkmaya hazır olduğunu söyleyen sanatçı yine iddialı şarkıcılar ve bestecilerin güzel eserlerini seslendirecek...... İŞTE SİBEL CAN'IN 'MUCİZE'Sİ İKİ YILIN ARDINDAN YENİ ALBÜM İÇİN...
  2. Nurgül Yeşilçay'ın Yeni Aşkı Sezen Aksu'nun Oğlu Mithat Can Özer!

Nurgül Yeşilçay'ın Yeni Aşkı Sezen Aksu'nun Oğlu Mithat Can Özer!

nurgül yeşilçayın oğlu mithat can aksu sezen aksu nun oğlu nurgül yeşilçay sezen mithat can biyografi Kısa bir süre önce eşi Cem Özer'den boşanan Nurgül yeşilçay şu sıralar yeni bir aşka yelken açmış durumda.Sezen Aksu'nun oğlu Mithat Can Özer ile aşk yaşayan Nurgül Yeşilçay'ın bu çiçeği burnunda ilişkisi hakkında magazin sayfalarına düşen dedikoduları sizlerle paylaşıyorum. Sezen Aksu’nun...
  3. Nurgül Yeşilçay Mithat Can Özer Aşkı

Nurgül Yeşilçay Mithat Can Özer Aşkı

mithat can özer mithatcan özer nurgül yeşilçay mithat nurgül yeşilçay can ozer Bir türlü anlamıyorum bu magazin gündemindeki insanları. Vallahide billahide anlamıyorum ya. Ne zaman boşandınız ne zaman kendinize yeni bir sevgili yaptınız aklım sırrım ermiyor. Nurgül Yeşilçay (35), yeni sevgilisi Sezen Aksu'nun oğlu Mithat Can Özer'le (30) geçtiğimiz akşam tekrar Bebek'de görüntülendi....
  4. Sibel Can Seyyah Albümü (2011)

Sibel Can Seyyah Albümü (2011)

sibel can 2011 sibel can seyyah bestecisi hançer bestecisi hançer Uzun süredir sesi soluğu çıkmayan güzel assolist Sibel Can"ın Seyyah adını verdiği albümünü tanıtıyorum melekler... Sibel Can'ın albümünde Sezen Aksu, Nazan Öncel, Sinan Akçıl, Kenan Doğulu, Gülşah Tütüncü ve Volga Tamöz`ün besteleri yer aldı. ALBÜMDEKİ PARÇALAR: 1.Bize Üzüldüm (söz-müzik: Sinan Akçıl) 2.Son...
  5. İdo Tatlıses Albüm Çıkartıyor!

İdo Tatlıses Albüm Çıkartıyor!

ido tatlıses ido tatlıses haberleri Sevgili melekler, halen Bodrum'da tatil yapan türkücü İvbrahim Tatlıses'in oğlu İdo, albüm hazırlığında. Neşeli haliyle dikkat çeken İdo, "İki aysonra bebeğim oluyor, albüm çıkarıyorum" diyerek heyecanını dile getirdi. İdo, sözlerine albüm müjdesi ile başlayarak şöyle konuştu: “Çok yoğun albüm hazırlığı içerisindeyim, birkaç projem var...

Sayfayı Paylaş