gebe
  1. ßeLeN

ßeLeN Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1.316
    Ödül Puanları:
    113

Mıtterteıch porselen takımları

Konu, 'Tatlı Evim' kısmında ßeLeN tarafından paylaşıldı.

mıtterteıch porselen mıtterteıch bavyera porselen mitterteich fiyatları bavaria yemek takımı
    Mıtterteıch porselen takım . Bayanlar bakın ne dicem Güral porselen hissesini almış bu ürünün ben porselende desen sevmiyorum. Ama bu takımlarda desenler hoşuma gitti sizlerde bakın istedim..
    Kullananlardanda bazı yorumlar okudum baya memnunlar ve etraftaki modellerden cok farklılar fakat sitelerde her modeline rastlayamadım..Fiyat olarak ie normal bir Gürol porselen fiyatlarında seyrediyor..

Porselen'in kar beyazı...

Almanya'nın Bavyera Eyaleti dünyanın en iyi porselenlerinin üretildiği bölgelerden biri olarak tanınır. Mitterteich Porselen fabrikası da kaliteli porselenin şekil bulduğu bu topraklar da 1887 yılında kurulmuş. 120 yıllık geçmişe sahip bir kuruluş.
    Avrupa'nın en büyükleri arasında yer alan fabrikada üretilen yüksek kalitedesert ve dayanıklı ürünler dünyanın dört bir yanındaki profesyonel kullanıcılarla birlikte seçkin ev kullanıcılarına ulaşıyor.
    Ağırlıklı olarak beyaz renkte ürettiği yüksek kaliteli sert porselenleri ile porselenin kar beyazını sofralara taşıyan Mitterteich'ın, Türkiye'deki kullanıcılarını otel restoran gruplarında 5 yıldız ve üzeri, otelerle, lüks restoran, özel butik mekanlar ile A ve B gelir grubu tüketiciler oluşturuyor.
    Form olarak klasikten kadar geniş bir yelpazede ürün veren Mitterteich Porselen'in çizilmeye ve yıpranmaya karşı da dayanıklı bir yapısı var.
    Özellikle profesyonel işletmeler açısından önem taşıyan özelliklerden olan dayanıklılık Mitterteich Porselen'de yüksek oranda kaolen içeren ve 1400 santigrat derecede eriyen feldispatik sır kullanılarak sağlanıyor.
    Profesyonel kullanıcılar açısından sert porselenleri cazip kılan özelliklerden biri kolay yıkanıp zor leke tutması. Bunun yanında kimyasallara karşı dayanıklılık, göz zevkine hitap eden ince ve zarif yapı sert porselenleri profesyoneller açısından tercih edilir kılan özellikler.
    Tüm bu sebeplerden dolayı, 6-6,5 mohs sertliğinde sır kullanılan Mitterteich ürünlerinin üretim sürecinde Avrupa Komisyonu'nun son sağlık standartları da sağlanarak kurşun kadmiyum ve kanserojen maddeler içermeyen üretim tekniklerinden yararlanıyor.
    Otel-restoran grubu için genelde beyaz renkli ürünler imal eden Mitterteich, ev serisinde ise kenarları altın ve platin yaldızlı, rölyefli ve kabartmalı ürünler ile dekor uygulamalı ürünleri tüketicilerin beğenisine sunuyor.
    Dekor uygulaması 1200 derece sır içi pişirme işlemi ile yapıldığından, Mitterteich Porselen'in özellikle bulaşık makinesindeki yıkamalarda normalden çok daha uzun bir ömre sahip olması ve dekorun güzelliği ile canlılığını uzun yıllar boyunca koruması sağlanıyor.
    Dünyaca ünlü markalar için de üretim yapan Mitterteich, Avrupa'da oldukça tanınan bir marka olmakla birlikte Türkiye'de yeni yeni tanınıyor. Ülkemizdeki satış ve bayi kanallarını hedef kitlesine göre şekillendiren Mitterteich, sektörde kendisine özgü bir kimlik ve kişilik oluşturmak amacıyla başlattığı tanıtım çalışmalarıyla kısa zamanda tanınan bir marka olma yolunda ilerliyor.

Bazı modellerimiz;

2. laetitia

laetitia Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    20
    Ödül Puanları:
    0

bu tarz kendinden desenli porselen takımlar çok hoşuma gidiyor.

3. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.216
    Ödül Puanları:
    113
    insanın iştahını kabartacak kadar Çok şıklar emeğine sağlık canımm

4. $ul€

$ul€ Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    424
    Ödül Puanları:
    0

bunu çok sevdim kuzummmm... Anniş çeyizime almıştı bi takım o da çok güzel ama buda güzelmiş... napsak :hıms: :D:D

Mıtterteıch porselen takımları konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. sudeden porselen yemek takımları

sudeden porselen yemek takımları

ewett kızlarr yemeğin lezzeti kadar sunumu da önemlidir... Size Sofranızın havasını değiştiricek ve iştahınızı açacak porselen yemek takımları getirdim...:ar4fd: Bu yıl, köşeli yemek takımları revaçta. Yuvarlak ve yaldız işlemeli tabaklar ise her zamanki yerini koruyor.
  2. Porselen Yemek Tabakları Takımları

Porselen Yemek Tabakları Takımları

Bu modellere bayılacaksınız meleklerim. Mobideko.com Bizler için araştırdı. İşte karşınızda masalarınızda çok şık duracak ve yemek sunumlarınızda göz dolduracak porselen yemek tabak modelleri... Porselen Yemek Tabakları Takımları Diğer Ayrıntılar İÇin TIKLAYINIZ
  3. Kütahya Porselen Kahvaltı Takımları

Kütahya Porselen Kahvaltı Takımları

kütahya porselen kahvaltı takımları, takımı, 2012, seti, 42 parça, modelleri, çeşitleri ve dahası burada arkadaşlar Kalitesi ve zerafeti ile tercih edilen markalar arasında gelen Kütahya Porselen'in en şık ve zarif kahval takımlarını bu sayfamızda sizler için bir araya getirdik Melek'ler.
  4. Porselen Takımlar Nasıl Temizlenir?

Porselen Takımlar Nasıl Temizlenir?

Bu sayfa; Porselen Takımlar Nasıl Temizlenir konusu hakkında bilgiler vermektedir. Sevgili melekler, mutfak eşyaları içinde en sağlıklı materyal şüphesiz porselendir. Sağlıklı olmasının yanında son derece estetik ve zarif görünmesi de tüketicinin porselene daha bir önem vermesine sebep olmuştur. Ancak porselenlerin de son zamanlarda düşük kalitede olanlarının piyasada bulunabildiğini ve...
  5. Porselen Yemek Takımları

Porselen Yemek Takımları

Modern Yemek Takımları 2014 Porselen Yemek Takımları Yeni Sezon Yemek Takımları Yemek odası takımınızı değiştirdiğiniz ve yeni yemek odası takımınıza uygun bir yemek takımı arayışı içine mi girdiniz? O halde modern yemek takımları arasından seçimde bulunarak yemek odası dekorasyonunuza yenilik getirebilirsiniz. Porselen yemek taklımları renk- renk; desen- desen çeşitlilik ile karşınıza...

Sayfayı Paylaş