gebe
  1. LaViNYaM

LaViNYaM >>>ιкιz αηηєѕι<<< Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    703
    Ödül Puanları:
    113

Miu Miu'nun Yeni Ev Terlikleri Şık Ve Rahat Modelleriyle....

Konu, 'Moda Güncel' kısmında LaViNYaM tarafından paylaşıldı.

Miu Miu Terlikleri Miu Miu Marka Terlik Modelleri

Miu Miu sizler için öyle güzel ve rahat terlikler tasarladı ki...Görünce bayılacaksınız..Miu Miu marka terliklerle hem siz rahat edeceksiniz hemde evinize gelen misafirleriniz....

Rahat ve geleneksel ev terlikleri! Hepimiz annelerimizin misafirliğe giderken yanında bile taşıdığını biliriz. Son dönemlerde herkesin gardrobunda yer alan ev terlikleri Miu Miu tasarımcısı tarafından yeni bir boyut kazanıyor!

Miu Miu'nun Sonbahar/Kış 2012-13 terlik koleksiyonu geleneksel çizgiler taşıyor. Eklektik terliklerde, parlement mavisi ve bordo tonlar öne çıkıyor.

Bildiğimiz 'ev ayakkabıları' Miu Miu dokunuşlarıyla artık daha kadınsı ve zarif...

Son düzenleme: 21 Temmuz 2012
Miu Miu'nun Yeni Ev Terlikleri Şık Ve Rahat Modelleriyle.... konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. kadın ev giyim modelleri çok şık ve rahatlar

kadın ev giyim modelleri çok şık ve rahatlar

kadınca giyim şık giyim modelleri
  2. Cici ve rahat ev terlikleri

Cici ve rahat ev terlikleri

cici resimler ev terlikleri Evde ayaklarımız yere rahat bassın istiyoruz.Halıyı kasttetmiyorum tabiki de ev terliklerini kast ediyorum:DBirbirindne cici ve rahat ev terliklerini siz rahat düşkünlerine sunuyorum:D:DBayıldım ben bakalım sizde bayılacakmısınız:D:D Çok cici ve rahat duruyorlar...
  3. Miu miu yeni sezon çanta modelleri 2012

Miu miu yeni sezon çanta modelleri 2012

Miu miu yeni sezon çanta modelleri 2012, Yeni sezon çantalar 2012, miu miu çanta koleksiyonu 2012 Miu miu yeni sezon çanta modellerini sizlere sunmak istiyorum meleklerim... Çeşitli renk ve modellerin yer aldığı yeni koleksiyon çanta modellerini görünce eminim çok beğeneceksiniz...
  4. Rahat Ve Şık Marjin Babet Modelleri Burada....

Rahat Ve Şık Marjin Babet Modelleri Burada....

Marjin Ayakkabı Modelleri Marjin Ayakkabı Rahatına ve şıklığa önem veren bayanlar işte tam sizlere göre babet modelleri....Ayaklarınızı düşünüyorsanız bu ayakkabı/babet modelleri tam size göre...İşte bazı güzel babet modelleri....
  5. Twigy 2012 Terlik Modelleri çok rahat ve şık terlikler

Twigy 2012 Terlik Modelleri çok rahat ve şık terlikler

Twigy Terlik Modelleri Yeni Sezon Twigy Yazlık Terlik Modelleri 2012 Merhaba Sevgili Melek'ler, sizlere bu sayfamızda 2012 ayakkabı modası arasından seçtiğimiz 2012 terlik modelleri sunuyor ve rahatlığına ve şıklığına düşkün olan tüm hanımlara, bu terlikler tam da size göre diyoruz. İşte size Twigy 2012 yazlık terlik modelleri hanımlar.

Sayfayı Paylaş