gebe
  1. handanca

handanca Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    106
    Ödül Puanları:
    63

Miyavchi sağlıklı ve mutlu yıllar olsun

Konu, 'Özel Günleriniz' kısmında handanca tarafından paylaşıldı.

canım hayırlı yaşlar sağlıklı ve sevdiklerinle çok mutlu yıllar olsun inşallah:party:

2. DarkAngeL

DarkAngeL *MaWinin kankası Üye

Beğenilen Mesajlar:
    6
    Ödül Puanları:
    0
    Cevap: Miyavchi sağlıklı ve mutlu yıllar olsun
    nice yıllara:h015::dp178::dp8::birthday::kiss::hug:sağlık ve mutluluk daima seninle olsun...

3. tuqqce

tuqqce Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    394
    Ödül Puanları:
    83
    Cevap: Miyavchi sağlıklı ve mutlu yıllar olsun

canım benimm doom günün kutlu olsunnnnnnnn mutlu yıllaraaa

Miyavchi sağlıklı ve mutlu yıllar olsun konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Mutlu ve Sağlıklı Hayırlı Uzun Yıllar gonca 16 :)))

Mutlu ve Sağlıklı Hayırlı Uzun Yıllar gonca 16 :)))

Hayırlı, sağlıklı, mutlu, sevdiklerinle birlikte geçireceğin, düşmanlarını sevindirmeyecek, dostlarını üzmeyecek, elemden kederden uzak, hep iyi insanlarla muhatap olacağın, kısmet, bereket, sağlık, sıhhat dolu, evlatların, eşin ve sevdiklerinle birlikte olacağın nice yıllar diliyorum sana :D:D Sen gün boyu unuttun söylemedin, bak bizim de kutlamamız bu saate kaldı gonca :D:D
  2. Sevdiklerinle Mutlu ve Sağlıklı Yıllar Titan Abla

Sevdiklerinle Mutlu ve Sağlıklı Yıllar Titan Abla

Çok önceden söylemiştin 24 Kasım'ın doğum günün olduğunu, başka konu açan var mı bilmem ama bende açmak istedim. Uzun zaman sonra ilk konum bu, onuda söylemeden geçmiyim, ve bu yüzden konu açtığım için ayrı mutluyum. Beraber bir ara yönetim kadrosundaydık, çok yardımlaştık diye düşünüyorum. Tabi bu 1 yıl kadar önceydi neredeyse. Ama zaman hızlı geçiyor. Öğretmenler gününde doğmuşsun :)...
  3. Mutlu Yıllar Gülüş, Doğum Günün Kutlu Olsun :)

Mutlu Yıllar Gülüş, Doğum Günün Kutlu Olsun :)

Sevgili Gülüş, Doğum gününü kutluyor, minik bebeğin ve tüm sevdiklerinle birlikte, hayırlı, sağlıklı ve uzun bir ömür geçirmeni diliyorum :kiss:
  4. Esmamelek Nice Mutlu Yıllar Senin Olsun :)

Esmamelek Nice Mutlu Yıllar Senin Olsun :)

Sevgili esmamelek, Hayatının en güzel doğumgünü olarak nitelendirdiğin bu özel günde, tüm mutlulukların seninle olmasını, tevafuk Kadir gecesine denk gelmesinin güzelliğiyle dualarının kabulünü ve doğacak bebeğin (ilerde bebeklerin), eşin ve sevdiklerinle böyle nice mutlu günler geçirmeni temenni ederim. İyi ki doğdun :kiss: Yönetim adına TİTAN

Sayfayı Paylaş