gebe
  1. TİTAN

TİTAN Forum Okuru

Miyoplar Nasıl Görür Merak Ediyor musunuz ?

Konu, 'Bunları Biliyor musunuz ?' kısmında TİTAN tarafından paylaşıldı.

miyop göz miyoplar olan insan nasıl görür miyop nasıl görür

Gözlük kullanan kişiler gözleri sağlıklı olan insanlara bir türlü gözlüksüz dünyayı nasıl gördüklerini anlatamazlar melekler :) Hatta zaman zaman hiç mi görmüyorsunuz gibi garip sorularla bile karşılaşabilirsiniz. Ben de bir miyop olarak gözlük kullanmayan anlayamaz diye geçiştirdiğim bu sorulara cevabı nihayet buldum. Nette gezinirken gördüğüm bu fotoğraf nasıl gördüğümüzü merak edenlere cevap niteliğinde. İşte numaralara göre dünyayı gözlüksüz görüşümüz :tik:

SAĞLAM GÖZ

0.25 MİYOP GÖZ

0.50 MİYOP GÖZ

1.00 MİYOP GÖZ

2.50 MİYOP GÖZ

3.75 MİYOP GÖZ

Miyoplar Nasıl Görür Merak Ediyor musunuz ? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Merak ediyor musunuz Kuru temizleme nasıl yapılıyor?

Merak ediyor musunuz Kuru temizleme nasıl yapılıyor?

evde kuru temizleme nasıl yapılır ewet meleklerim genelde takım palto ve ceketler kuru temizlemeye verilir özellikle açık renkler bakalım nasıl yapılıyomuş... Giysilerinizi evde çamaşır makinesinde yıkarken kirleri çözen madde sudur. Ancak örneğin yünlü kumaşlarda olduğu gibi, birçok kumaş türünde su etkili olamayabilir. Kuru temizlemede suyun yerine bir petrol ürünü kullanılır....
  2. Bebekler Nasıl Görür Biliyor musunuz?

Bebekler Nasıl Görür Biliyor musunuz?

bebekler nasıl görür bebeklerde görme ne zaman başlar bebeklerde görme bebeklerde görme gelişimi ile ilgili bilgiler burada melekler. Bebekler doğduğunda gözlerini tam olarak açamaz melekler :) O minicik haliyle dünyaya alışmaya çalışırken, hassas bedenleri daha ortama alışmamıştır. Gerçi artık bebekler artık cin gibi, gözü açık olarak doğuyor diye de şaka yaparız.:) Ancak işin aslı ışığa...
  3. Ünlüler Dövmeleri nasıl merak ediyorum

Ünlüler Dövmeleri nasıl merak ediyorum

Arkadaşlar ben dövmeyi çok seviyorum ve bir tane küçük de olsa yaptırmak istiyorum ama henüz o kadar kararlı değimi en azından güzel bir model bulamadım. sizden ünlülerin dövmelerinin resimlerini paylaşmanızı rica ediyorum.
  4. Hangi Meyve Kaç Kalori Merak Ediyor musunuz?

Hangi Meyve Kaç Kalori Merak Ediyor musunuz?

Hangi Meyve Kaç Kalori Meyvelerin Kalori Değerleri Hangi meyvenin, vücudumuza ne faydası vardır? Hangi meyve kaç kaloridir? İçinde hangi faydalı maddeler vardır? Hangi meyve hangi vitaminleri içerir? gibi tüm sorularınızın yanıtlarınız bu yazımızda bulacaksınız. Bakalım Hangi meyvede neler neler varmış.... Hangi Meyve Kaç Kalori Diyette yemek yememek için, bolca meyve...
  5. Gangnam Style Şarkısının Sözlerini Merak Ediyor musunuz ?

Gangnam Style Şarkısının Sözlerini Merak Ediyor musunuz ?

Bu konu; gangnam style Türkçe sözleri hakkında bilgiler vermektedir. Şu sıralar bulaşıcı hastalık gibi tüm dünyada çalınan bir parça var melekler, Gangnam Style. :D:D Bol ritimli bir dans parçası olan Gangnam Style şarkısına Türkçe sözler yazan Atilla Taş'ı da unutmayalım.hahaha Bu sayfamızda merak edenler için Gangnam Style şarkısının Türkçe anlamını paylaşıyoruz.. Gangnam Style...

Sayfayı Paylaş