gebe
  1. ßeLeN

ßeLeN Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1.316
    Ödül Puanları:
    113

MM. de kan grupları ..

Konu, 'Bi Dakka Acayip Bi Fikrim Geldi :)' kısmında ßeLeN tarafından paylaşıldı.

Ewet canlarım benim ... aklıma bişe geldi ve hemen hayata geçirmek istedim.. hepimiz kan grubumuzu yazalım bellimi olur bakarsınız işimize bile yarar... o kadar hamiş meleğimiz var:esra: olurda kan lazım olur kimle kim aynı kandan bilgimiz olmuş olur. Bugün bu konuda bir olay yaşadım ve çok etkilendim bir yakınımıza kann aranıyor ve en yakınlarımızdan birinin kanı uydugunu bile bilmiyoruz egerki haberimiz olsaydı belki şu an yaşıyor olacaktı...

Ewet ilk ben söylüyorum benim kan grubum üzgünüm bu duruma ama ..

O Rh (- )

Lazım olursada burdayım istanbul içinde herkese yardımci olurum kan verme konusunda...

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı: 9 Kasım 2010
    VİŞNE bunu beğendi.
  2. berennaz

berennaz Forum Okuru

0RH(+) istanbul avrupa yakasındayım istendiğinde hiç düşünmeden yardımcı olurum

3. suCre

suCre Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    135
    Ödül Puanları:
    63
    B RH (+) izmir deyim gerekirse seve seve veririm lafı bile olmas.
    Belencim canım iyi kalpli melişim benim iyi düşünmüşün tşkler bidenem...

4. SadmiN

SadmiN ♥ Ölürüm Sana Mavimm ♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    960
    Ödül Puanları:
    113
    Selamlar,

Fikir olarak inanılmaz güzel bir düşünce. Bir insana yardımcı olmak ve onu kanı ile hayata bağlamak güzel bir duydu yada iyi bişey diye düşünüyorum.

Konu için ayrıca teşekkür ederim.

5. berennaz

berennaz Forum Okuru

gerçekten çok iyi düşünmüşsün canım allah gönlüne göre versin

6. ßeLeN

ßeLeN Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1.316
    Ödül Puanları:
    113
    İki saattir arıyorum konu önceden açılmışmı diye benim bu konuyu açtıgımdan cok sizlerin düşüncesi daha çok önemli hepinize ben tek tek teşekkür ederim..

7. ßeLeN

ßeLeN Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1.316
    Ödül Puanları:
    113
    Bide tam yapsaydım daha ıı olcaktı ama tşk ederim konuyu doğru yere taşıdıgın için....

8. '' мάﮒάŁ ''

'' мάﮒάŁ '' Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    4
    Ödül Puanları:
    0
  9. tavuk_kavurma

tavuk_kavurma Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    125
    Ödül Puanları:
    0
  10. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.216
    Ödül Puanları:
    113
    Canım kandaşlarım benim:D:D:D

Benim de 0 rh(+)
    Olsa dükkan sizin ama benim kan seviyem çok düşük normalde valla kendime hayrım yok hatta bana lazım:D Yoksa seve seve 6 ayda bir gider kan veririm.Bu arada yanlış olmasın benim bildiğim her 6 ayda bir kan yenileniyormuş o yüzden 6 ayda bir kan vermek uygunmuş arkadaşlar:)

11. '' мάﮒάŁ ''

'' мάﮒάŁ '' Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    4
    Ödül Puanları:
    0

Belen ablama bir lt. kan virr :huhe::huhe: belende kan fazlalığı var o herkese dağıtıyor :D

12. sudembeyaz

sudembeyaz Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    118
    Ödül Puanları:
    63
    canımm elifimm 0 Rh +

13. twins

twins Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    A RH+ benim kan gurubum

şimdi aklıma kan gurubumla ilgili anım geldi...lisedeyken kankamla sabah okula geldik...arkadaşlar ders çalışıyo...hayırdık dedik...meğersem felsefe yazılısı varmış..tabi biz çalışmadık...hemen okuldan kaçtık...sınava girsek 1 alıcaz...ne yaparsak hoca bizi tekrar sınav yapar...hemen hastaneye gittik kan gurubumuzu ölçtürdük bi hastalığımız yoktu çünkü...o sevki filan idareye bıraktık...hocaya da hastaydık hastaeye gittik filan dedik...bizi çok severdi...ertesi gün milletle aynı sorularla yazılı olmuştuk...kan gurubumu da bu sayede öğrenmiş oldum:))

14. AyYuzlu

AyYuzlu Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    27
    Ödül Puanları:
    48
  15. CaRiZmA

CaRiZmA Vip Melek Üye

Beğenilen Mesajlar:
    43
    Ödül Puanları:
    0
MM. de kan grupları .. konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Kan grubu başka gruba dönüştürülebilecek

Kan grubu başka gruba dönüştürülebilecek

(AA)- Bilim adamları, bir kan grubunu başka kan grubuna dönüştüren bir yöntem geliştirdiler. Böylece, kan vermede ortaya çıkan sıkıntının ortadan kalkacağı belirtiliyor. İngiliz Yayın Kuruluşu BBC ve Daily Mail gazetesinin internet sitelerinde verilen habere göre, uluslararası bir araştırma ekibi, Nature Biotechnology dergisinde yayımladıkları araştırmada, A, B ve AB gruplarındaki kanı...
  2. kan grubu falınız!!!

kan grubu falınız!!!

2011 faliniz kan grubuna göre burçlar 'Kan grubuna göre kişilik testi yapılır mı?' demeyin. Çünkü yapılıyor. 'Kan tipolojisi'ne göre kişinin nasıl bir yapıda olduğu kan grubundan belli oluyor... Dünyanın en çok kitap satılan ülkelerinden biri olan Japonya’da kan gruplarına göre insanlara beslenme tarzı, sevgili bulma ve terfi etme tavsiyeleri içeren ‘kan tipolojisi’ kitaplarına rağbet...
  3. Kan Grupları

Kan Grupları

Tek damlası bile değerli olan, damarlarımızda taşıdığımız kan hakkında neleri biliyoruz, ya bilmediklerimiz....Vücut ağırlığının %7-8'ini kan oluşturuyor. Tek bir damlasa bile birçok konuda etken. Çeşitleri karakterimizi belirliyor, özelliklerinin değişmesi hastalıklara yol açıyor. Dikkat kan aranıyor! Radyolardan sık sık duyduğumuz bir anons bu. Belki, o anda bunun önemini...
  4. Kan gruplarimiz

Kan gruplarimiz

Kan gruplarimiz 0 Rh+//////// Almanya
  5. Kan grubunuz hangisi?

Kan grubunuz hangisi?

Kan grubunuz hangisi anket Meleklermekani.com üyeleri hepinize merhaba... Bu sayfamızda kimler hangi kan grubundan öğrenmek için anket açıyoruz :) Sizden bol katılım istiyoruz :)

Sayfayı Paylaş