gebe
  1. @şK_MeLeĞ!.

@şK_MeLeĞ!. Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    20
    Ödül Puanları:
    0

mns nıcklerı...buyrun meleklerım

Konu, 'msn nickleri' kısmında @şK_MeLeĞ!. tarafından paylaşıldı.

mns nıcklerı
    1. güℓü ѕυѕυz ѕєηι αşкѕız вıяαкмαм…!!
      üşü∂üм ∂ιуσяѕαη güηєş σℓυяυм уαηαяıм ѕєνgιηℓє αтєş σℓυяυм ∂σℓαяıм 2.нαναуα ηєƒєѕ σℓυяυм
      3.вєℓкι уαşαηαη нєяşєу gєяçєк,αмα ιηαη αятıк çσк gєç
      4.güηαнıη özü ιѕє ѕєηι ѕєνмєк ¢єzαм ¢єнєηηєм σℓѕυη...!!!!…..!!!!
      5.нєηυz вα$ℓαмı$тıм ѕαηα.. ναρυя αℓ∂ı göтüя∂ü...!
      6.Dü$erken birle$mezLermi$ ya kar taneLeri…. Deği$tirmek imkansız mı bu kaderi ?!
      7.ßırakıp gittin beni yaraLı, ah gittin de kime yaradı ?! ßuldun mu söLe bndn iisini.. 8.Hala gösLerinde hüzün, bırak gerisini !!.....
      9.∂üη gє¢є ѕєηι göя∂üм яüуαм∂α αğℓαуαяαк υуαη∂ığıм тєк нαтıяℓα∂ığıм ηєяє∂єѕιη νє ηє уαρмαктαѕıη ѕöуℓє вєη нαℓα ѕєηι ѕöуℓüуσяυм….!!!
      10.нαкℓıу∂ıη нєρ ѕєη , α¢ıℓαя вє∂ανα , мє¢вυя∂υк нєρ υzαктαη вαкмαуα.....
      11.göкℓєя∂є мαѕмανι нєρ ѕєηιηℓєуιм ѕєνgιℓιм υzαк ∂ιуαяℓαяα єѕтιяєℓιм.
      12.нαуαℓιη уαкѕα∂α вєηι ѕανυяѕα ∂α кüℓℓєяιмι öℓѕєм∂є ∂öηмєм уσℓυм∂αη(seninleyim).....
      13.нαηι ѕєνмєктι αуяıℓıк....؟؟؟
      14.gözüмüη уαşıηı ѕιℓ∂ιм вєη кσşαмαм кιмѕєηιη ρєşιη∂єη ναяѕıη σℓмαѕıη ...KiM sewer BeNi bEn keNdimi sewMe$em??Her$ey BenDe Ba$lAr BenDE biTer..

¤ ๑๑◄ No A$k No DırDır OnLine MaqaRa OnLine GırGır ๑๑¤.[..xD..]

ßen hersei qöze aldım,tasanlanma benim için,hazırım ben yokluquna ,bu ayrılık senin için...

Aqlamak neden ayıp olsun ki ! Neden qözyasları hep saklanır ..!

Yasanması qerekiodu yasadık,sürsün qitsin istedik sonsuza dek,ayrılık qeldi kapıya ayrıldık.!

Askın korkutuyor benii ... Sıqmıyor içime..

ßen bi seni sefdim,birde senii..

ßendeki yorqunluk hep senin yüzünden,ßu qözlerim ağlamaktan,ellerim uzanmaktan yoruldu ..

Seni Kendime Sakladımm.!

Kalbime qir dedim qirmedi ve qitti , beni bu dünyada yapayalnız bıraktı…

KişiseL iLetinizin oLabiLmesi için Önce KişiLiqinizin oLması qerekir!!!

Dünyadaki en zor sey hayatta kalabilmektir…

A$K bitti ..!Ee ne kaldı qeriye..

Dünyadaki en zor sey hayatta kalabilmektir…

ßiz askı meleklerden çaldık..

Ask nedensiz sefmekmiss..

!!..ShizoFreNn Pery..!!

KopyaLa Tarzımı Yapıstır hayatına .. !
      Şekilli msn nickleri , şekilli nickler , msn nickleri

Korkuyu hiset ama yapacaqını yap.!

•S•ê•N•î••••K•â••L•b•î•M•ê••••G•ö•M•ü•Y•ô•R•û •M••• •S•ê•V•G•î•L•î•M•

*aKLiMDa_KaLaN**GiDi$iN_DeGiL**GeRi_GeLMeYi$iN

·٠•●SΌή BάkıѕţάКі Ό Gözler kάlďı aklimdά ●•٠·

••• Tµяkį§H-þяýÑ¢ėŽŽεź •••

•••»[BêNîMlÉ ÔyNâMâK AtêSlê ÔyNâMâyA BêNzÉr]«•••

ஐღღŞêŋiżĺiķ,Băŋaـ Cōķ Zōŗ ¤.Yąšąмăŋıň Fąŷđـšı Yōķღღஐ

•YÜRÊGÎNLÊ••••••••••SÊVÊN••••••••••ÂSL•••••• ••••Â LDÂTMÂZ•

~•¤»•••÷•¤ bEnim_GöZüMdEki_ya$£aRiN_an£Ami_SENSIN (B_I_T_A_N_E_M)εïз◊♥

(%) §€Ni §€v€®Im, §€Ni §€v€nId€ §€V€®iM, §€nI B€NiM KÅDÅ® §€V€NiD€ kU®§uNÅ dIz€®Im (%)

HaYaTTa HiC SeVMe SeVeRSeNDe BeLLi EtMe CüNKü SeVeN SeViLMeZ SeViLeNDe KiYMeT BiLMeZ

๑۩۞۩๑گeήί گeήℓε Ўαگαмακ √αяκεή گεήگįz hαگяεŧįήℓε Ўαگαмακ zoяuмα GįdįЎoя...!!!๑۩۞۩๑

° Güldüm Aglattilar,Sevdim Aldattilar,Sarildim Biraktilar,Sagolsun Dostlar,Sevenler,Sevilenler,Beni Zorla $air Yaptilar°

¸¤*¨¨*¤SêNî¤SêVîYoRuM¤BêBî$îM¤*¨¨*¤¸

αℓιρ кιяѕαℓαя кαℓємιмι... кαиιмℓα уαzαяιм уιиє ѕєиι ѕєν∂ιgιмι..

Вιяâkмâk ỌkâDâя kоℓâỳмι Ŝєпι ŜєωDιkтєп Sọпяâ

گẵđέcέ ŝέňίň ίcίň ўẵşıўǿяuм Ъựňự ŝάķıň ựňựŧмẵ

.°•. °•. °•. °•.нзяیзұїм یэиیіи саиїм یэ√ģĩιім.•° .•° .•° .•°.

ѕєиι ѕєνєяєк ∂σgмα∂ιм αмα ѕєνєяєк öℓє¢єgιм

вυ αşкℓαя çєктιкℓєяιм уєтєя вαηα

mns nıcklerı...buyrun meleklerım konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Buyrun meleklerım..melek gifleri

Buyrun meleklerım..melek gifleri

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  2. ***mns nıcklerı***

***mns nıcklerı***

Elveda demek kolaydır…ancak unutmak zordur…*** (*_*)”Sen BeNim İçiN ÖlmÜştün..Ama bugün yeniden doğdun….”(*_*) ***aşk_nefrettir…aşk_bir masaldır…*** **gözlerin seni seviyorum diyor…sözlerin yalan söylüyor…** *** sen benim için denizdeki fırtınaydın…gelip geçti…*** ***–senin için aşk ölüm deil…ama benim için ölümdür….*** ***aşkların en güzeli seni sevmekti…*** ***__sözlerin deil..gözlerin...
  3. kısa mns nıcklerı

kısa mns nıcklerı

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  4. çok güzel mns sözlerı

çok güzel mns sözlerı

mns sözleri güzel mns sözleri yazıları yazilari güzel sözler ALEMIN DERDI BEN OLMUSUM DEMEKKI ZAMANINDA COK KOYMUSUM ELALEM CUZDANINI KOYAR BEN YUREGIMI KOYDUM BEN BU ALEMDE KRALDA KURALDA TANIMAM konu$acaksan öyLe ßir Konu$kiInanayim ağLatacakSan öyLe ßir ağLatti Susmayayim GidecekSen öyLe 0ßirGitki öLümü Unutayim Ama SevecekSen öyLe ßir Sevki Konu$sanda GitSendeAğLatsanda Seni...
  5. Madonna'nın evine buyrun melekler

Madonna'nın evine buyrun melekler

Madonna'nın evi Ünlülerin evleri Madonna'yı tanımayanımız yoktur. Sizinle bugün Madonna'nın New Yorktaki evini paylaşacağız. Bana çok klasik geldi. Açıkçası benim tarzım değil. Ama mutfağını beğendim. Geniş ve modern mutfakları çok severm zaten. Buyrun meleklerim Madonna'nın evine;

Sayfayı Paylaş