gebe
  1. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.224
    Ödül Puanları:
    113

Mobilya / mobilyacı

Konu, 'L-M' kısmında MaWiM tarafından paylaşıldı.

Ayıpları örtmeye, işini sağlam zeminlere oturtmaya, kişinin din ve dünyasının durumuna, Evin hanımına, geçim vasıtalarına; Mobilyacı, işleri itidalle yapmaya, ortopedi uzmanına ve nikah memuruna, Mobilyacı bazen terzi, dokumacı, inşaat ustası, mühendis yya da cenaze lavazımatçısına delalet eder.

Mobilya / mobilyacı konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Mobilya Aksesuarları

Mobilya Aksesuarları

Kötü bir mobilya, sebep sırt, adale, bel ve ayak ağrıları gibi zararları yanında psikolojik olarak da kişiyi rahatsız ve huzursuz eder. Bunun yanı sıra vaktinden önce bozulur, eskir ve kısa bir zaman sonra da onarılması ve yenilenmesi zorunlu hale gelir. Bu yüzden mobilyaların seçiminin iyi yapılması gerekir.
  2. mobilya nedir?

mobilya nedir?

MOBİLYANIN TANIMI ve TARİHÇESİ MOBİLYANIN TANIMI Anlam olarak mobilya veya mobilye (İtalyanca mobilia; Fransızca mobilier), oturulan yerlerin süslenmesine ve türlü amaçlarla donatılmasına yarayan eşyadır. Bu tanımlamadan da anlaşılacağı gibi, mobilya, işlevsel değeri ile mekanın kullanışlığını etkileyen, estetik değeri ile de mekanın güzel ya da çirkin görünmesini, yaşadığımız veya...
  3. Işıklı Mobilyalar

Işıklı Mobilyalar

ışıklı mobilyalar Evinizin daha modern daha şık ve gösterişili görünmesini istiyorsanız bu mobilyaları kullanabilirsiniz.Evinizin her bölümünde rahatlıkla kullanabilirsiniz.
  4. Sıradışı mobilyalar :))))

Sıradışı mobilyalar :))))

Sıradışı derken bu kelimenin bile yetersiz geleceğini biliyorum. hahaha Meleklerim bakın bu mobilyaları nasıl nitelendireceksiniz?Evinizde böyle mobilyalardan ister misiniz? :D:D anam duvara tırmaniyi tutunn hahaha dağınık hatun :D:D buna beste yaptım oy benim eşşek dolabına gurban olduğim hahaha ayyy bundan kesin almalıyım hahaha üstünede göğüs...

Sayfayı Paylaş