gebe
  1. ρємвє_мєℓєк

ρємвє_мєℓєк Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    3
    Ödül Puanları:
    0

Mobilya Seçerken Nelere Dikkat Etmelisiniz?

Konu, 'Ev Dekorasyon Önerileri' kısmında ρємвє_мєℓєк tarafından paylaşıldı.

Mobilya Seçerken Nelere Dikkat Etmelisiniz? [​IMG] Mobilya sektöründe kalite, tasarım ve markalaşma yolunda önemli adımlar atıldığı ve sektörün günden güne büyürken, kafalardaki mobilya anlayışının da değiştiği belirtildi.
    Aldora Mobilya Karadeniz Bölge Bayii Barınlar Limited Şirketi Yönetim Kurulu Başkanı Gökhan Barın, tüketicinin beklentilerinin artık değiştiğini hem göz hem de ruh estetiğine önem verildiğini söyledi.
    Bir mobilyada artık işlevsellik, rahatlık dışında tasarım farklılığı, yenilikçilik ve estetik gibi değerler aranmaya başladığını ifade eden Barın “Mobilya alırken aynı zamanda bir yaşam tarzı alındığının farkına varılmaya başlandı. Artık ihtiyacımız olan bir mobilya her bakımdan rahat, kullanışlı, uzun ömürlü olmalı ve dolayısıyla değerini karşılamalıdır.
    Bu sebeplerden dolayı satın alacağınız herhangi bir koltuk, kanepe, sandalye hakkında yeterli bilginiz olmalıdır. Görünüşü güzel olan bir mobilya rahat olmayabilir veya fiyatı uygun olmayabilir. Diğer taraftan dayanıklı, rahat ve uygun fiyatta olan mobilyanın da görünüşü güzel olmayabilir. Bu nedenle mobilyanın sadece dış görünüşüne bakmak yeterli değildir. Kullanılma biçimi kontrol edilmelidir" dedi.

2. nisan

nisan Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    15
    Ödül Puanları:
    0
    Cevap: Mobilya Seçerken Nelere Dikkat Etmelisiniz?
    gecen ay yeni mobilya aldim en sevdigim renkten kirmizi:)

3. CaRiZmA

CaRiZmA Vip Melek Üye

Beğenilen Mesajlar:
    43
    Ödül Puanları:
    0

Paylasim icin tsk ederim:D

4. *jellibon*

*jellibon* Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    36
    Ödül Puanları:
    48

paylaşımın için teşekkür ederim canım

Mobilya Seçerken Nelere Dikkat Etmelisiniz? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Kanepe Seçerken Nelere Dikkat Etmeliyiz

Kanepe Seçerken Nelere Dikkat Etmeliyiz

iskelet sağlığımız için nelere dikkat etmeliyiz Biz bayanların kanepe alırken tek kriteri rengi ve modelidir ama çok yanlış yapıyormuşuz bu yazıyı okuyunca anladım :D Meleklerm sizde kanepe alırken nelere dikkat etmeniz gerektiği konusunda bu yazıyı okumalısınız :) Kanepenizi almadan önce onu ne amaçla ve nerede kul-anacağınızı kendinize sorun. Salonunuzda ya da oturma odanızda daha iyi bir...
  2. Anaokulu seçerken nelere dikkat etmeli ?

Anaokulu seçerken nelere dikkat etmeli ?

Ana okulu seçerken nelere dikkat etmeliyiz, neleri araştırmalıyız arkadaşlarım. Bu yıl ana okuluna gidecek küçük böceğim için ana okulu araştırıyorum da, yardım edebilir misiniz ?
  3. Fondöten Seçerken Nelere Dikkat Etmelisiniz ?

Fondöten Seçerken Nelere Dikkat Etmelisiniz ?

fondöten nasıl seçilir fondöten seçimi nasıl olmalı Makyaj yaptığınızda cildinizin bir mermer gibi pürüzsüz ve lekesiz bir görünüm almasını istiyorsanız öncelikle fondöteninizi iyi seçmeli ve uygulamalısınız melekler :) Bunun için de fondöten çeşitleri içinden sizin cildinize en uygun olanını seçmelisiniz. Bu konuda bir güzellik uzmanından yardım alabilirsiniz. Biz bu yazımızda genel olarak...
  4. Pudra Seçerken Nelere Dikkat Etmelisiniz?

Pudra Seçerken Nelere Dikkat Etmelisiniz?

pudra alırken nelere dikkat etmeliyiz pudra seçerken pudra nasıl seçilir Sevgili melekler, güzel makyaj yapmanın ilk basamağı makyaj malzemelerini iyi tanımak ve doğru seçebilmektir. Makyajın bazı sayılabilecek ve düzgün cilt görünümü için çok önemli olan pudra nasıl seçilir, nelere dikkat etmelidir sizlerle paylaşacağız... İki çeşit pudra vardır birincisi, sıkıştırılmış pudra diğeri...
  5. Kreş Seçerken Nelere Dikkat Etmeli?

Kreş Seçerken Nelere Dikkat Etmeli?

kreş seçimi, kreş nasıl seçilmeli, kreş seçerken dikkat edilmesi gerekenler Çalışan annelerin en büyük sorunları işe gittiklerinde çocukları güvenli kişiye ve ortamlara bırakmak... Ben de çalışan bir anne olarak 2 yaşına kadar bakıcıyı tercih ettim. Fakat uzmanlar 3 yaştan itibaren artık çocukların sosyalleşmeleri adına kreşi öneriyorlar. Dünyanın en kıymetli varlığı çocuklarımız değilmidir?...

Sayfayı Paylaş