gebe
  1. BEYZA21

BEYZA21 ♥ سن بنيم جننتيم نفسيمسين ♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    1.516
    Ödül Puanları:
    113

Mobilyalarda ki bant lekesi nasıl çıkar?

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında BEYZA21 tarafından paylaşıldı.

bu konu;eşyalardaki bant lekesi nasıl çıkar ,mobilyalardaki bant izlerini çıkartma hakkında bilgiler vermektedir. Sevgili melekler ;sürekli atamalar yüzünden taşınıyorum.Taşınma esnasında mobilyaların,kapakları açılmasın diye bantlıyorum.Gel görünki bant lekeleri çıkmıyor.Mobilyalarımda yeni çıkan pvc parlak görünümlü olanlardan.Bulaşık süngerinin sert kısmı bile çiziyor.Sizce nasıl bir yol izlemeliyim,mobilyadaki bant izlerini nasıl giderebilirim?Fikirlerinizi paylaşırmısınız?

2. SadmiN

SadmiN ♥ Ölürüm Sana Mavimm ♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    960
    Ödül Puanları:
    113
    Vallahi o bant lekesini bildiğimiz mazot geçirir daha doğrusu başımıza geldiğinde amcam küçük bir pamuğa mazot damlatarak sildi ve tamamen geçti tavsiye ediyorum :) Haa mobilyanın rengi gitmesin diye mazotla silin tiner rengi götürür sonra gelip bana ağlamayın valla billa almam size mobliya :D:D

BEYZA21 bunu beğendi.
  3. BEYZA21

BEYZA21 ♥ سن بنيم جننتيم نفسيمسين ♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    1.516
    Ödül Puanları:
    113
    Mazotu kesinlikle deniycem sadminim.Gerçekten görüntü çok kötü.Sıcak suyla denemeye kalktım.Daha beter oldu.Öneriniz için teşekkür ederim sadminim:)

4. bernam07

bernam07 Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    52
    Ödül Puanları:
    28
    heheh pratik bilgi diye buna derim ben işte denemekte yarar var benim hala yatak odası dolabımda var o zımbırtıdan .

BEYZA21 bunu beğendi.
Mobilyalarda ki bant lekesi nasıl çıkar? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Mobilyadaki mum lekesi nasıl çıkar

Mobilyadaki mum lekesi nasıl çıkar

mobilyadaki mum lekesi nasıl çıkar, çıkartılır, temizlenir, püf noktaları ve dahası burada arkadaşlar Mobilyanızın üzerine damlayan mum lekesini çıkartmak aslında mümkün ama bıraktığı o nahoş izi çıkartmak işte o biraz zordur Melek'lerim. Zira bu yazımızda ki püf noktalardan sonra, o zorlukta kolaylığa dönecektir diyoruz :A Mobilyadaki Mum Lekesi Bazen parlak renkli mumlarımız...
  2. sehpaya çaydanlık koydum lekesi nasıl çıkar ki

sehpaya çaydanlık koydum lekesi nasıl çıkar ki

merhaba arkadaşlar bişey sorcam sizlere sıcak çaydanlığı sehpanın üzerine koydum şimdi iz olmuş nasıl yok edebilirim o izi bilen varsa lütfen yardımcı olsun.çok çirkin görünüyor daha yeni almıştık
  3. Halı ve Koltukta ki Çay Lekesi Nasıl Çıkar?

Halı ve Koltukta ki Çay Lekesi Nasıl Çıkar?

halıdaki çay lekesi nasıl çıkar, koltuktaki çay lekesi nasıl çıkar, koltuktaki çay lekesi nasıl temizlenir, çay lekesi nasıl çıkar Hemen hemen herkesin başına gelen halı ve koltuklarda ki çay lekesi özellikle biz bayanlar için oldukça can sıkıcı bir durumdur. Halı ve koltuğa dökülen çay lekesini çıkarmanın pratik ve etkili yollarını merak edenler için sizlere gereken bilgileri paylaşıyoruz....
  4. Mobilyadaki Yanık Lekesi Nasıl Çıkar?

Mobilyadaki Yanık Lekesi Nasıl Çıkar?

Birçok kişinin başına gelen mobilyada ki yanık lekeleri oldukça can sıkıcı bir durumdur. Bilinçsiz yada dikkatsiz bir şekil de ahşap masa yada sehpa üzerine bırakılan sıcak tencere, çaydanlık gibi ürünler çoğu zaman mobilyalara hasar vererek yanık lekesi oluşturur. Sizlere bu yazım da en sevdiğiniz belki de mobilyanız da bulunan yanık lekelerini çıkarmanın pratik yolları ile ilgili bilgileri...
  5. Yapıştırıcı Artığı Nasıl Temizlenir?

Yapıştırıcı Artığı Nasıl Temizlenir?

Evinizi taşıdınız ve bazı mobilyalarınızı açılmasın diye bantladınız.Bantı eşyalardan sökerken yapışkan artığını fark ettiniz.Bu can sıkıcı durumla saatlerce uğraşıp sonuç alamadınız.Oysa pratik bir kaç öneriyle bu yapışkanlardan kurtulmak mümkün..Önerilerimizi öncelik olarak mobilyanın küçük bir bölümünde test edin.İşlem sırasında mobilyalarınız renk değiştiriyormu bir bakın sonra uygulamaya...

Sayfayı Paylaş