gebe
  1. Bilge Gökçen

Bilge Gökçen Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    108
    Ödül Puanları:
    0

Moby - Last Night

Konu, 'Yabancı Albüm Tanıtımları' kısmında Bilge Gökçen tarafından paylaşıldı.

MOBY'nin yeni albümüyle ilgili son bilgiler... Kayıtları sanatçının New York’taki ‘Electric Lady’ stüdyolarında yapılan albümde, diğer albümlerden farklı olarak Moby kendisine ait hiçbir vokal sample’ı kullanmadı. Albümden çıkan ilk single ise “Alice”. İngiltere’den farklı olarak (“Alice”) uluslararası piyasa için ilk single olarak “Disco Lies”ı yayınlayan yıldız, bu parçayı yaparken 90’ların sound’undan etkilendiğini belirtiyor. Ülkemizde de gösterime giren Cloverfield filminin soundtrack’inde de yer alan parçadaki vokal ise Moby’nin de sesine hayran olduğu Shayna Steele’e ait.

Moby - Last Night konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. We Are The Night

We Are The Night

Sanatçı : Chemical Brothers Albüm Adı : We Are The Night Müzik Şirketi : EMI / Kent Tom Rowlands ve Ed Simons Manchester�da tanışıp 1992 yılında buradaki küçük bir barda DJ�liğe başladıklarında The Chemical Brothers efsanesinin temellerini attıklarını muhtemelen...
  2. Moby-Dick by Herman Melville

Moby-Dick by Herman Melville

The story begins with Ishmael heading out to find a whaling vessel to join. On his way to Nantucket, the first American City of whaling, he meets a harpooning savage named Queequeg, and the two become quick friends. They find their ship, the Peqoud, and despite ominous warnings, and absence of the captain, they board with the rest. However, things are not what they seem, because when the head...
  3. Sheryl Crow - Tuesday Night Music Club

Sheryl Crow - Tuesday Night Music Club

Sheryl Crow - Tuesday Night Music Club Play List : 01. Run, Baby, Run 02. Leaving Las Vegas 03. Strong Enough 04. Can't Cry Anymore 05. Solidify 06. The Na-Na Song 07. No One Said It Would Be Easy 08. What I Can Do for You 09. All I Wanna Do 10. We Do What We Can 11. I Shall Believe
  4. City Of Night Wallpapers/Duvarkağıtları çok güzel ve kaliteliler

City Of Night Wallpapers/Duvarkağıtları çok güzel ve kaliteliler

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  5. Riddim Night Club

Riddim Night Club

0212 251 27 23 - 251 30 15 Yer : Beyoğlu Adres : Sıraselviler Cad. No:69/1 Taksim Ücret : TLTL Kredi Kartı : Visa-Master Park : YOK Web : Riddim.com.tr | Rnb Hiphop | Night Club Riddim İstanbul`da rahat, güvenli ve huzurlu bir şekilde eğlence yaşamak istiyorum, bunu yaşarken de kaliteli fakat çok fazla harcama yapmadan, dilediğim müzik tarzında istediğim...

Sayfayı Paylaş