gebe
Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
  1. Misafir

Misafir Forum Okuru

Mod başvurusu yapanların ve yapacak olanların Dikkatine

Konu, 'Mod Başvuru Odası' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

mod başvurusu yapan arkadaşlarım pm yoluyla bana yada Ecelin, Bilge adminime msn adreslerini atsınlar. yada site üyelerinden ve yetkililerinden kimin msn adresi varsa bizim adresimizi bahsi geçen arkadaşlardanda isteyebilirler.
    keyifli forumlar ve hayırlı yetki,terfiler dileriz :)

M.M yönetimi

***** -Ecelin-Bilgegökçen

2. ilknur33

ilknur33 Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Cevap: Mod başvurusu yapanların ve yapacak olanların Dikkatine
    teşekkür ederim canım
    başka gerekli olan şeyler varmı.by ( burda msn adresi vermek yasaktır gerektiğinde özel pm yani özel mesaj yoluyla bilgilerinizi iletirsiniz ben adresi editledim.(ecelin)

3. Pasaklı Tanrıça

Pasaklı Tanrıça Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    4
    Ödül Puanları:
    0
    bir şey sormak idtiyorum orada çoğu kşi ben müzik moderatörü ben moderatör falan olmak istiyorum yazmışlar sizde hemen kabul etmiş sini bende resim moderatörü olmak istiyorum benim resimle aram çok iyi resim moderatörü olabiliirmiyim ??

4. büşran

büşran Forum Okuru

bende farketmez bi moderatör olayım

Mod başvurusu yapanların ve yapacak olanların Dikkatine konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Mod Başvurusu

Mod Başvurusu

Baştan söyleyeyim benle alakası yok :D:D:D sadece bi yerde gördüm hoşuma gitti mod başvurusu yapmak isteyen arkadaşlar varsa onlara yol göstersin diye açtım bu konuyu o kadar :d040: umarım işinize yarar arkadaşlar:zuha::zuha: Kişisel Bilgilerim: İsim: Şeyhmuscan Nick: BanlanaBanlanaNeOlur Yer: siz yurtsuz Yaş: Benle Kamil’in yaşları toplamı 32’dir. Kamil’in yaşı benim yaşımın yarısından...
Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.

Sayfayı Paylaş