mod ne demek onuda bilmiyorum ama

!!_MÜJDE_!!

Yeni Üye
Üye
mod ne demek onuda bilmiyorum ama
mod ne demek
çok üzgünüm hiçbirşey bilmiyorum programdan anlamıyorum ama site bi harika lütfen bana geniş kapsamlı biri yardım ederse çok sevinirm.cvp için şimdiden teşekkür ederim kızlar...:bai:

Öncelikle hoşgeldin sitemizi beğenmene sevindim..Ve konuyu ben ilgili bölüme alaraktan şöyle bir soru sormak istiyorum yardım etmemizi istemişsin hangi konuda yardım istiyorsun bunu belirtmeyi unutmuşsun bu konularda bilgi verirsen her yetkili elinden geleni yapacaktır sizin için:tik:

Yardım istediğin konuyu başlıktan belirtmişsin :D
Mod ne demek; mod moderatör kelimesinin kısaltılmışı, yönetimde yer alan üyeler, bu kişiler siz userlerin (üyelerin) sorunlarıyla ilgilenir, yetkili oldukları bölümlerin sorumluluğunu alır ve o bölümde ki sorunları çözerler, sorularına cevap verirler, bilgileri dahilinde sana ışık olurlar site içersinde :)

Programa gelince de bizim aramızda olman için hiç bir programdan anlaman gerekmiyor, üye olmayı başarmışsın ve burda bu konuyu açmışsın ki bunlar sana ilk olarak yeter :) Biz her hangi bir sertifika istemiyoruz :D:D

Burası kadınlara özel bir sitedir, anasayfada görmüşsündür, chatbox (çhat sayfası) var, ordan diğer üyelerimizle dertleşebişir, konuşabilir ve keyifli sohbetler yapabilirsin, Ve her hangi bir sorunla karşılaştığın anda yada aklına takılan her soru işaretine cevap aradığın anda orda bir mod, bir yönetici bulabilrsin ve sana içimizden biri yardımcı olur.

Sonuç olarak, bizimle olman için çok bilgi sahibi olman gerekmiyor, bizleri sevdiğini dile getirmişsin, bu yeterlidir, gerisi zamanla gelir :)

Aklına takılan herşeyi bana ve yada diğer renkli nicklere sahip olan ( yöneticilerin nickleri renklidir) kişilere sorabilirsin :)

Hoş geldin, sefalar getirdin, keyifli ve bol paylaşımlı forumlar dilerim... :)

Ben şunu da eklemek istiyorum avatarına ve imzana baktığımda bana göre hiçbirşey bilmiyor gibi durmuyorsun çünkü inan bana hala bunu yapamayan ve bizden yardım isteyen üyelerimiz var o yüzden kendine haksızlık etme diyorum:tik:

Geri