gebe
  1. !!_MÜJDE_!!

!!_MÜJDE_!! Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0

mod ne demek onuda bilmiyorum ama

Konu, 'Öneri-Soru-Sorunlarınız' kısmında !!_MÜJDE_!! tarafından paylaşıldı.

mod ne demek çok üzgünüm hiçbirşey bilmiyorum programdan anlamıyorum ama site bi harika lütfen bana geniş kapsamlı biri yardım ederse çok sevinirm.cvp için şimdiden teşekkür ederim kızlar...:bai:

2. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.224
    Ödül Puanları:
    113
    Öncelikle hoşgeldin sitemizi beğenmene sevindim..Ve konuyu ben ilgili bölüme alaraktan şöyle bir soru sormak istiyorum yardım etmemizi istemişsin hangi konuda yardım istiyorsun bunu belirtmeyi unutmuşsun bu konularda bilgi verirsen her yetkili elinden geleni yapacaktır sizin için:tik:

3. Misafir

Misafir Forum Okuru

Yardım istediğin konuyu başlıktan belirtmişsin :D
    Mod ne demek; mod moderatör kelimesinin kısaltılmışı, yönetimde yer alan üyeler, bu kişiler siz userlerin (üyelerin) sorunlarıyla ilgilenir, yetkili oldukları bölümlerin sorumluluğunu alır ve o bölümde ki sorunları çözerler, sorularına cevap verirler, bilgileri dahilinde sana ışık olurlar site içersinde :)

Programa gelince de bizim aramızda olman için hiç bir programdan anlaman gerekmiyor, üye olmayı başarmışsın ve burda bu konuyu açmışsın ki bunlar sana ilk olarak yeter :) Biz her hangi bir sertifika istemiyoruz :D:D

Burası kadınlara özel bir sitedir, anasayfada görmüşsündür, chatbox (çhat sayfası) var, ordan diğer üyelerimizle dertleşebişir, konuşabilir ve keyifli sohbetler yapabilirsin, Ve her hangi bir sorunla karşılaştığın anda yada aklına takılan her soru işaretine cevap aradığın anda orda bir mod, bir yönetici bulabilrsin ve sana içimizden biri yardımcı olur.

Sonuç olarak, bizimle olman için çok bilgi sahibi olman gerekmiyor, bizleri sevdiğini dile getirmişsin, bu yeterlidir, gerisi zamanla gelir :)

Aklına takılan herşeyi bana ve yada diğer renkli nicklere sahip olan ( yöneticilerin nickleri renklidir) kişilere sorabilirsin :)

Hoş geldin, sefalar getirdin, keyifli ve bol paylaşımlı forumlar dilerim... :)

4. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.224
    Ödül Puanları:
    113
    Ben şunu da eklemek istiyorum avatarına ve imzana baktığımda bana göre hiçbirşey bilmiyor gibi durmuyorsun çünkü inan bana hala bunu yapamayan ve bizden yardım isteyen üyelerimiz var o yüzden kendine haksızlık etme diyorum:tik:

5. NaZMeLeK

NaZMeLeK Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    10
    Ödül Puanları:
    0
    hoş geldin canım aramıza.iyi paylaşımlar dilerim:)

mod ne demek onuda bilmiyorum ama konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. O savaş ne demek, onu bile bilmiyor du ama...

O savaş ne demek, onu bile bilmiyor du ama...

savaş ne demek bu çocuk israil askeri tarafından evinin içindeyken bombalandı ama ölmedi enkazdan çıkarken okadar korktu ki ellerini havaya kaldırarak adeta ben çocugum beni vurmayın teslim oluyorum dercesine kaldırdı o küçük ellerinii
  2. Gidişim neyi değiştirecek bilmiyorum, ama gidiyorum...

Gidişim neyi değiştirecek bilmiyorum, ama gidiyorum...

gidiyorum yazıları Gidişim neyi değiştirecek bilmiyorum, ama gidiyorum... yüreğimde söylenmemiş sözlerin acısı, ellerimde ellerini tutamamış olmanın sızısı gidiyorum... boğazımı düğüm düğüm eden bir cümle şimdi "seni seviyorum!"söylenmedikçe nefes almamı engelleyen, kulağına ulaşmadıkça anlamını yitiren bir cümle şimdi... "seni seviyorum!" içimde "seni...
  3. Amin demek

Amin demek

Bakınız; Dua Etmek.Rüyasında dua duyarak amin diyen kimsenin hiçbir sıkıntısı kalmaz. Amin rüyası iyi, temiz, güzel günlerin yaklaştığını müjdeler.
  4. Mülakatım var ama ne giyeceğimi bilmiyorum

Mülakatım var ama ne giyeceğimi bilmiyorum

mülakata giderken ne giyilir iş görüşmesine giderken ne giyilir iş görüşmesinde mülakatta banka mülakatında MÜLAKATIM VAR, AMA NE GİYECEĞİMİ BİLMİYORUM! İlk kez bir iş görüşmesine mi gidiyorsunuz? Peki, ne giyeceğinizi biliyor musunuz? İşte size bu ilk iş görüşmesinde yardımcı olacak önemli ipuçları… Okul hayatını, iş hayatından ayıran en önemli özelliklerden biri kuşkusuz serbest...

Sayfayı Paylaş