gebe
  1. zuzu65

zuzu65 Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    19
    Ödül Puanları:
    0

Mod Olmak İçin Şartlar

Konu, 'Komik Yazılar Duvar Yazıları' kısmında zuzu65 tarafından paylaşıldı.

-Nüfus cüzdanının 3 adet arkalı önlü fotokopisi, -12 adet vesikalık fooğraf

-İkametgah senedinin 2 adet fotokopisi,

-Sürücü Ehliyet belgesi,

-Sağlık raporu,

-Emniyet müdürlüğünden sicil kaydı

-Anne babadan Helallık ( Dış dünyayla bağlantıları koparan modlar bulunmaktadır.

-Lise diploması,

-1 adet masaüstü bilgisayar,

-Sağlam bir kafa,

-Haftanın 7 günü ve 24 saati,gerektiğinde yılın 365 günü ve 52 haftası,

-Bir adet 15m2 oda,odaya yakın bir tuvalet ve her an çay demlemeye ve aperatif gıdalar hazırlamaya müsait mutfak,

-19 inch monitör,

-Hızlı bir internet bağlantısı,

-Sİzi seven kullanıcılar,

-Bir adet admin,

-Karizma...

-Şık bir imza

-Emsali görülmemiş bir avatar,

.

2. CaRiZmA

CaRiZmA Vip Melek Üye

Beğenilen Mesajlar:
    43
    Ödül Puanları:
    0
    Cevap: Mod Olmak İçin Şartlar
    Yaaa neler cektim ben bu agir sartlari yerine getirmek icin aaaaaaaah ahhhhh :hhh:

Mod Olmak İçin Şartlar konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. mod mu olmak istiyorsunuz?önce şartlarımızı okuyun sonra görüşelim=)

mod mu olmak istiyorsunuz?önce şartlarımızı okuyun sonra görüşelim=)

Sitemizde mod olmak için çesitli sartlar war bakalim hangileri size uygun??? " TERCIHEN INGILIZCE BILEN..." ...Yapacaginiz isle bir ilgisi yok ama, bu sira herkes ingilizce bilen eleman ariyor... Bir bildikleri olmali... " ARASTIRMACI, ÖGRENMEYE AÇIK..." ....O kadar isin arasinda sizi egitecek ne paramiz, ne de zamanimiz var... Mesleginizle ilgili gelismeleri is...
  2. Bende mod olmak için basvuruyorm:)

Bende mod olmak için basvuruyorm:)

meraba arkadaşlar. sitede yeni olmama rağmen kalıcı olcağımı düşünüyorum sizlerle birlikte olmak burda yönetimde olmak istiyorum elimden geldiğince yardımcı olmak beraber olmak istiyorum aranızda yer alırsam faydalı olcağıma inanmaktayım değerlendirilmeye alınırsa sevinirim:) .hepinize saygılar ve sevgiLer. ---MeLekLer MeKanı --
  3. mod olmak için ne lazım

mod olmak için ne lazım

ya mog olmak için belirli mesaj belirli tecrübe puanı lazımı kaç puan lazım lütfen anlatırmısınz bende ona göre çalışim diyorum:)
  4. Vali Olmak İçin Gerekli Şartlar...

Vali Olmak İçin Gerekli Şartlar...

vali olmak için gerekli şartlar nelerdir hangi okulu bitirmeli ne mezunu olmalı yapılması gerekenler ile ilgili bilgiler burada melekler Küçükken sorulduğunda ''Büyüyünce ne olacaksın ?'' diye,sanki söz birliği etmişçesine bütün çocuklar ya doktor der ya da öğretmen melekler :) Ama büyüdükçe çocukların idealleri değişir,netleşir.Vali olmak isteyen bile çıkabilir.Şimdi biz de hayali...
  5. Hacı Olmak İçin Gereken Şartlar Nelerdir?

Hacı Olmak İçin Gereken Şartlar Nelerdir?

haccın farzları nelerdir hacı olmak için neler gerekiyor hacca gitmek için aranan şartlar Müslümanlar için farz kılınan hac ziyaretini yapmak ve hacı olmak için gereken şartlar hakkın da sizlere merak etitğiniz bilgileri sizlerle paylaşıyoruz. 1- Müslüman Olmak: Namaz, oruç ve zekât gibi diğer ibadetlerde olduğu gibi haccın farz olması için gereken birinci şart Müslüman olmaktır çünkü dinin...

Sayfayı Paylaş