gebe
  1. *GüMüŞ*

*GüMüŞ* Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    2
    Ödül Puanları:
    0

Mod

Konu, 'KLMN Melek Sözlük' kısmında *GüMüŞ* tarafından paylaşıldı.

Mod, bir gözlem dizisinde çok sık başvurulan bir ölçümdür. Mod en sık insidansı gösterir ve özellikle frekans dağılımının çarpık olduğu durumlarda yararlıdır.

Mod konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. mod olabilirmiyim?

mod olabilirmiyim?

adminlerim uygun görürseniz bende mod olmak istiyorum...elimden geleni yapmaya çalışacağım.... sevgilerle....!
  2. Mod Başvurusu

Mod Başvurusu

Baştan söyleyeyim benle alakası yok :D:D:D sadece bi yerde gördüm hoşuma gitti mod başvurusu yapmak isteyen arkadaşlar varsa onlara yol göstersin diye açtım bu konuyu o kadar :d040: umarım işinize yarar arkadaşlar:zuha::zuha: Kişisel Bilgilerim: İsim: Şeyhmuscan Nick: BanlanaBanlanaNeOlur Yer: siz yurtsuz Yaş: Benle Kamil’in yaşları toplamı 32’dir. Kamil’in yaşı benim yaşımın yarısından...
  3. Mod Basvurusu...

Mod Basvurusu...

Sizce Bundan Mod olurmu Meleklerim :D:D:D Kişisel Bilgilerim: İsim: Şeyhmuscan Nick: BanlanaBanlanaNeOlur Yer: siz yurtsuz Yaş: Benle Kamil’in yaşları toplamı 32’dir. Kamil’in yaşı benim yaşımın yarısından 2 fazladır. Eğitim Durumu: Yer yer sağanak yağışlı. Gündüz 21 Gece 9 derece Üyelik Tarihi: Dün değil öbürsü gün Online Sürem: Ayda 9 dakika (İstek olursa 10 dakikaya...

Sayfayı Paylaş