gebe
  1. ßeLeN

ßeLeN Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1.316
    Ödül Puanları:
    113

Moda da Pudra Akımı

Konu, 'Moda Güncel' kısmında ßeLeN tarafından paylaşıldı.

pudra rengi, elbise, ayakkabı modelleri, 2011 moadası, renkleri nelerdir, gece elbisesi, yeni model abiyeler, burada bulabilirsiniz.

Pudra rengi bu sezon oldukça iddaali bende boş durmayalaım bu güzel hanımlar için pudra rengi takıdan tutunda, ayakkabıya, elbiseye kadar herşeyleri araştırıp akıllarda bir kaç model oluşturayım dedim..

2. tavuk_kavurma

tavuk_kavurma Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    125
    Ödül Puanları:
    0
    bende pudra rengi ayakkabı ve çanta almayı düşünüyorum walla :D:D

3. ßeLeN

ßeLeN Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1.316
    Ödül Puanları:
    113
    Dün aldım ben kız hemde çok ucuza :D:D Belki inanmıcaksınız ama ilgilenenle riçin söylim kadıköy boğa meydanının orada çilek sokak var eski salı pazarının kuruldugu sokak orda bir çantacı yere birsürü çanta döküyor ve etrafta 20 tl olan cantalar 5 tl, etrafta 50, 60 tl olan cantaları ıse 20 tl den satıyor..
    Bilginize ..

Gün geçtikce daha da indirimli yerler keşfediyorum :)

4. ilkimsu

ilkimsu Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    120
    Ödül Puanları:
    0
    sağol belencim :)

5. ebru58

ebru58 Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    33
    Ödül Puanları:
    28
    hepside çok güzel, teşekkürler. Bende pudra rengi çanta ve ayakkabı aldım.

6. Cennet-ul Meva

Cennet-ul Meva Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    159
    Ödül Puanları:
    63
    bu renk bu sene moda cokda güzel..
    emegine saglik

7. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.224
    Ödül Puanları:
    113
    Pudra rengi kıyafetleri sevmiyorum :/ ama çantayla ayakkabı almayı düşünüyorum

Moda da Pudra Akımı konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Pudra

Pudra

Bakınız; Yüz.Etrafınızda birtakım sahtekar ve yalancı insanlar var. Dikkat edin.Yüze sürülen pudra yakışırsa kişinin sırrını saklayabileciğine işaret eder.Etrafınızda birtakım sahtekar ve yalancı insanlar var. Dikkat edin.Etrafınızda birtakım sahtekar ve yalancı insanlar var. Dikkat edin.
  2. Moda, olimpiyatlara da sıçradı

Moda, olimpiyatlara da sıçradı

Polo Ralph Lauren, 2008 Olimpiyatlarına katılacak olan Amerikan Olimpiyat takımını giydirmeye hazırlanıyor. Olimpiyatla modanın alakası olmadığını düşünüyorsanız yanılıyorsunuz!.. Polo Ralph Lauren daha önce Wimbledon'un resmi kıyafet sponsoru idi. Şimdi de Pekin 2008 Olimpiyatlarında Amerikan olimpiyat ekibinin resmi kıyafet sponsoru oldu. Ortalıkta şık şık gezinen atletler görünce...
  3. En çılgın moda akımı

En çılgın moda akımı

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  4. bu da yeni moda

bu da yeni moda

moda çılgını (Fashionist): buda yeni bir trend bakalım nasıl olacak detaylar haberimizde :)))) ŞİMDİ MODA, FASHIONİZM! KOMÜNİSTLER, FAŞİSTLER OUT, FASHİONİSTLER İN. HT-MAGAZİN'DEN ESRA ÇORUH MODA ÇILGINI 'FASHİONİST'LERİ YAZDI. Moda devrimcisi Fashionistler dünyayı ele geçiriyor. 'Fashionist' yani moda çılgını... Moda bağımlılarını anlatan fashionist kelimesi sonunda bizim lügatımıza...
  5. Moda ' da Son Nokta

Moda ' da Son Nokta

Sonbaharda Moda burada arkadaşlar. Çok uygun elbiseler,ayakkabılar ve birçok güzel ürünler var. Moda'yı takip edenler için :)

Sayfayı Paylaş