gebe
  1. independet

independet Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0

moda ile ilgili yardım

Konu, 'Geyik Oyunlar' kısmında independet tarafından paylaşıldı.

arkadaşlar ben ve okul arkadaşlarım cumartesi günü alsancakta discoya gidicez.kız-erkek karışık grup gidiyoruz ama ben ne giyeceğimi bilmiyorum lütfen bana yardım edinn:shootout:

2. tuqqce

tuqqce Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    394
    Ödül Puanları:
    83
    Hımm tatlım sade ve şık olma yada spor olma..Biraz çılgın takıl ama çok değil hayatım kıyafetlerini bilmediğim için birşey diyemiyorum çok fazla.

moda ile ilgili yardım konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Moda ile ilgili uluslararası terimler

Moda ile ilgili uluslararası terimler

moda ile ilgili oyunlar giyim terimleri moda ile ilgili kelimeler modayla terimler terimler Kızlar bazen moda dergilerine bakarken okuduğunuz bazı terimler bize tanıdık gelmez hatta bazılarını hiç bilmeyiz...Moda ile ilgili bazı uluslararası terimler var işte bu terimleri bilmek ve daha iyi anlamak için özel sözlük... A-B-C ALAMODE (alamod)= Moda olan ilgi çeken çok tutulan BALLERİNE...
  2. Tırnaklarda yeni moda: Yarım ay...

Tırnaklarda yeni moda: Yarım ay...

bu ayın modası Tıpkı saç ve cilt güzelliği gibi, tırnak güzelliği de çok önemlidir bakımlı kadınlar için. Tırnakalrın sadece sağlıklı ve bakımlı olması modaya uygun olması anlamına gelmiyor Melek'lerim:) İşte size yılın tırnak modası; yarım ay modası... Ünlü manikür uzmanı, Kimmie Kyees,hazırlık olarak tırnaklarınızı yuvarlak törpüledikten sonra bir kat parlatıcı uygulayın. Ardından biri...
  3. Hemşirelik ile ilgili (lütfen yardım edin acil =( )

Hemşirelik ile ilgili (lütfen yardım edin acil =( )

Arkadaşlar lys sınavına girdim sayısal mezun oldum tercihlerimde hemşireliği yazıp yazmamakta kararsızım yapabilir miyim bilmiyorum çok zor çünkü..lütfen yardım edebilir misiniz beni aydınlatır mısınız? =) (acil)
  4. Depilasyon İle İlgili Bilgiler

Depilasyon İle İlgili Bilgiler

depilasyon nedir depilasyon ne demek depilasyon yöntemleri İstenmeyen tüyler kadınların en çok yakındığı sorunlardan biridir melekler. Yapısal sebeplerle kimisinde az kimisinde çok sık görülen bu yakınmalar faydasızdır, tek yapmak gereken bu tüylerden nasıl kurtulanacağıdır. Siz de istenmeyen tüylerden kurtulmak için depilasyon yöntemleri konusunda bilgi sahibi olup, uygulayabilirsiniz....
  5. Evlilik İle İlgili Bilmedikleriniz...

Evlilik İle İlgili Bilmedikleriniz...

Evlilikle ilgili bilinmesi gerekenler Evlilik İle İlgili Evlenmeye karar verdikve evlilikle ilgili neler biliyoruz...Hadi gelin melekler bakalım evlilikle ilgili bilmediğimiz neler varmış ....Tabi bildiklerimizin yanında bilmediklerimiz fazlasıyla vardır ...İyi bir evlilik yürütmek için mutlu olabilmek için işte 21 öneri... Renk Renk Gelinlikler Bilinenin aksine aslında her gelin...

Sayfayı Paylaş