gebe
  1. MEÇHUL

MEÇHUL Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    66
    Ödül Puanları:
    48

modacılar çıldırmış=)

Konu, 'Moda Güncel' kısmında MEÇHUL tarafından paylaşıldı.

[​IMG] [​IMG]

2. mislinay

mislinay Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    39
    Ödül Puanları:
    0
    Cevap: modacılar çıldırmış=)
    hakikatten bazen kafaları karışıyor galibaa:D
    emeğine sağlık

3. MEÇHUL

MEÇHUL Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    66
    Ödül Puanları:
    48

aynenn öle msilimmmmm...sağollll ablammm

4. NuRoVSkİ

NuRoVSkİ Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    4
    Ödül Puanları:
    0

abartmıslar...moda derken cıvkı cıkıo işin:mad2:

modacılar çıldırmış=) konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Çıldırtan Hasta

Çıldırtan Hasta

Çıldırtan Hasta D: Neyiniz var H: Kimsem yok. çok yalnızım doktor. öle yalnızım ki gölgem bile çıkmıyor. D: Ben size nasıl yardım edeyim? H: Grup terapisi verseniz? şöle kalabalık olanından . D: Bana şikayetlerinizi tarif edin. H: Hep yalnızım . çok sıkılıyorum. canım hiç bişey yapmak istemiyor. D: Depresyonda mısınız? H: Yok, girmeye üşendim . D: Size bir doktor arkadaşımı...
  2. Ünlü Modacılardan Öneriler...

Ünlü Modacılardan Öneriler...

Cengiz Abazoğlu '2008 kışında favorim,uzun altın kolyeler' -Altın benim için,gücü temsil eden doğanın verdiği en önemli maden. -Abiye ya da spor giysilerle altın takı kullanılabilir. -Gösterişli bir abiyede daha sade bir takı kullanılmalı.Beyaz altın tercih edilmeli. -Spor giyimde,2008 kişi için uzun altın kolyeler favorilerim arasında. -Altın bence tüm ten ve saç renklerine tıpkı...
  3. Çıldırtan Espiriler

Çıldırtan Espiriler

hayattan bezdiren espriler *Dün yapılan bir operasyonla Ajda Pekkan'ın alnı sonunda ensesine ulaştı. *Bak Barbie'ciğim,sen daha TOY sun. *Türkiye'de en demokratik olay, trafik kazaları; herkes eziliyor... *Tüh!.. Amortiyi tek rakamla kaçırdım yine... *Oğlum,senin zayıflaman için daha 40 fırın ekmek yemen lazım.. *Suçlu ayağa kalk!..Çocuklu bayana yer ver!.. *Daha son kullanma tarihine...
  4. Kadınlar çıldırınca...

Kadınlar çıldırınca...

Kadın aklı başındayken erkeği sever; ilişki devam ettikçe ruh haline bakar; çıldırmak üzereyken de çeker gider... ‘Çıldıracağım artık, şu yaptığına bak!’ diyen bir kadını, bu sebeple mutlaka dikkate alınız. Size göre kadınsal sayılan mazeretler, kadınsal arızalara dönmeden duruma müdahil olmazsanız, o sizi her halinizle seven kadın, sizden öyle bir gider ki ardına bile bakmaz Peki, kadın...
  5. Polislerimizin Kıyafetleri Modacılara Emanet!

Polislerimizin Kıyafetleri Modacılara Emanet!

yeni polis kıyafetleri yeni polis kıyafetleri 2012 Evet, melekler, artık TBMM görevli olan polislerimizi ünlü modacı Faruk Saraç giydirecek :) TBMM ve Milli Saraylar’da güvenliğin asker yerine polis tarafından sağlanmaya başlamasının ardından Meclis yönetimi, buralarda görevli polislerin kıyafetlerinin de değiştirilmesini kararlaştırdı. TBMM Yerleşkesi ve İstanbul’da Milli Saraylar’da görevli...

Sayfayı Paylaş