gebe
  1. AuSSie-AnGeL

AuSSie-AnGeL Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    780
    Ödül Puanları:
    113

Modada yelkenler fora

Konu, 'Moda Güncel' kısmında AuSSie-AnGeL tarafından paylaşıldı.

Modada yelkenler fora... Çünkü denizci modası yani marin modası yine gündemde... Ben çok seviyorum bu tarzı umarım sizlerde beğenirsiniz meleklerim..

2. juju

juju Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    223
    Ödül Puanları:
    0
    çok güzeller bende seviyorum senin gibi angelim bende istiyorum bunlardan

3. elmalı kurabiye

elmalı kurabiye Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    13
    Ödül Puanları:
    0
    hepsi birbirinden güsel canım bnde uydum buna bir elbise aldım renkler süper ya emeğine saglık :)

4. $ul€

$ul€ Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    424
    Ödül Puanları:
    0
    yaa ben bu deniizci modasına hastayım yaaa
    bu yaz harika çantalar ayakkabılar tokalar bluzlar şortlar off neler neler bayıldım yaa

5. HaYaL

HaYaL Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    229
    Ödül Puanları:
    83
    Tek kelimeyle bayıldım canım bayıldım seçemedim bile ama bu bi başka hoş göründü gözüme :)

6. tuğba88

tuğba88 Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    7
    Ödül Puanları:
    0
    [​IMG]yazın benim sevdiğim tarz buydu

7. AuSSie-AnGeL

AuSSie-AnGeL Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    780
    Ödül Puanları:
    113
    Ay meleklerim yorumlar için teşekkürler... Dün de kendime bu tarz bi tshirt aldım tabiki yazlık ucuz olsun diye :) kışa girerkende yazlık alınırmı demeyin sezonda 120 tl olan tshirt suan 10 tl olunca alınır:) tek sorunu sezonunun bitmiş olması :) olsun olsun ben seneye giyerim :)

8. aysegül87

aysegül87 Hamiş Melek

Beğenilen Mesajlar:
    64
    Ödül Puanları:
    0
    bende bayiliyorum cok hos duruyorlar tsk

Modada yelkenler fora konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Sabır benim Yelkenlerim...

Sabır benim Yelkenlerim...

Hayal kırıklıklarıyla öğreniyor insan sabırlı olmayı, bir de kaybettikçe. Acılarsa sabrın son sınavı. Gün geliyor bütün çektiklerinin ödülü bir an bahşediliyor insana. Yeni doğmuş bebeğin saçlarını okşarken, bir hastalıktan gözünü yeniden dünyaya açarken, her şey o an için değil midir. Kavuşmalar da sabra dahil, sokağın başında beliriyorsa beklenen, sabreden biri bıraktığı içindir geride....
  2. gemi yelkenleri

gemi yelkenleri

Halid El-Isfahani'ye göre; rüyada, gemi-nin yelkenlerinin açik olmasi, rüya sahibinin halk arasinda ünlü bir kisi ve söz sahibi olduguna isarettir. Yelkenleri toplu ve bagli görmek, bu rüyanin aksinedir. Kendi eliyle yelkenleri açtigini gör-mek, ün kazanmak için hayirli isler yapmak istegine ve halka yardimda bulunacagi-na; yelkenleri kendi eliyle topladigini görmek, fena ve gereksiz bir is...
  3. Modanın rengi:sarı

Modanın rengi:sarı

Son zamanların yükselen trendi sarı.Hayatın bir çok alanında yaşamımıza girmiş durumda.Çantalarda,montlarda hatta ayakkabılarda bile çok tercih edilen bir renk.Farklı renklerlede kombinleri çok seviliyor.Yani sarı artık sadece bir bahar rengi değil,kışında çok tercih edilen trend bir renk durumunda. Ünlülerde bu yükselen trend'e uyum sağladı ve bir çok yerde karşımıza sarı elbiselerle...
  4. Göbekler fora

Göbekler fora

Göbekler fora Düşük belli pantolonlar, kısa tişörtler derken göbekler artık hiç kapanmıyor. Genç kadınlar da modaya uyabilmek uğruna göbeklerini düzelttirmek için estetik cerrahlara koşuyor Artık son moda pantolonların belleri o kadar düştü ki üzerine ne giysek belimiz, göbeğimiz kapanmıyor. Anneler "Kızım böbreklerini, yumurtalıklarını üşütürsün" diyedursunlar bu durumdan...
  5. Modayla Bütünleşin

Modayla Bütünleşin

Bu sezon sokakları capcanlı kılacak coşku dolu kumaşlar, yepyeni tarz ve renkler içinde, bütün görkem ve cesaretleriyle geliyorlar. 90'lı yılların süzgün grileri ve sıradan siyahlarından soluk soluğa kaçarken, yitip gitmiş bir çağın çarpıcı baskı karışımlarına ve 60'lı, 70'li yılların elektrik ve toprak tonlarına yakalanacaksınız. Fitilli kadife, tüvit ve flanel kumaşlar, kent dışında...

Sayfayı Paylaş