gebe
  1. Misafir

Misafir Forum Okuru

modada yeni çılgınlık gizli topuklu ayakkabılar

Konu, 'Moda Güncel' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

gizli topuk erkek ayakkabısı gizli topuklu spor ayakkabı Giymek Cesaret İstiyor !

Ayakkabı hastalarına müjde, işte size kimsenin giymeye kolay kolay cesaret edemiyeceği kadar orjinal yeni ayakkabı tasarımı. Topuklu, 'topuksuz ayakkabının' bir bölümünün hiç olmaması paha da ağır olmasını engellememiş, bu yeni modayı takip etmenin bedeli sadece 1800 sterlini gözden çıkartmanız yeterli..

2. necla

necla Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    Cevap: modada yeni çılgınlık gizli topuklu ayakkabılar
    ucuzda olsa alip giymem hic begenmedim;ama cilginligi sevenlerin kacirmayacagi birsey mutlaka alicisi cikar

3. NuRoVSkİ

NuRoVSkİ Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    4
    Ödül Puanları:
    0

bununla nasıl yuruyebılırzkı:? ben yuruyemem valla:D

emegıne saglık

4. PaSikA

PaSikA Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    598
    Ödül Puanları:
    0

ayy ben bunu giymemki :D giysemde yürüyemem zaten :D

modada yeni çılgınlık gizli topuklu ayakkabılar konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. modada çılgınlık rüzgarları

modada çılgınlık rüzgarları

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  2. Topuklu ayakkabılar

Topuklu ayakkabılar

topuklu ayakkabılar Topuklu sevenlere birbirinden güzel topuklu ayakkabılar buldum.Günlük hayatınız olsun biryerlere giderken vs her kıyafetinize mutlaka topuklu giyiyorsanz bunlar tam sizlik zarifliği ve şıklığıyla insanın gözlerini büyülüyor :tik:
  3. Topuklu ayakkabılar!!

Topuklu ayakkabılar!!

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  4. Nina yeni sezon bayan topuklu ayakkabıları

Nina yeni sezon bayan topuklu ayakkabıları

yeni sezon topuklu ayakkabılar Her kandın topuklu ayakkabıya bayılır. Bazen model bulmakta zorlanırız bende siz hanımlar için renkli , her kıyafetinize uydurbileceğiniz özel günlerinizde kullanacağınız ayakkabı modellerini derledim ve siz meleklere sunuyorum.. Nina yeni sezon bayan topuklu ayakkabıları sizlere göstereceğiz bu yazımızda. Özellikle abiye kıyafetin altına oldukça şık ve güzel...
  5. Bu Yazın Yeni Trendi Irregular Choice Topuklu Ayakkabılar...

Bu Yazın Yeni Trendi Irregular Choice Topuklu Ayakkabılar...

Irregular Choice Ayakkabılar Irregular Choice Desenli Topuklu Ayakkabılar Alışılmışın dışına çıkıp biraz dikkat çekmeye ne dersiniz...Her zaman farklılık yanlısı olanlar için muhteşem ayakkabılar tasarlandı..İşte Irregular Choice Ayakkabılar bu yazın gözdelerinden ve hem şık hem farklı tarzda bir ayakkabı.... Irregular Choice topukları Çiçek desenler bir parça çilek yüksek...

Sayfayı Paylaş