gebe
  1. ßeLeN

ßeLeN Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1.316
    Ödül Puanları:
    113

Modanın Kalbi Bu Sezon Sarar'da Atıyor

Konu, 'Popüler Markalar Hakkında' kısmında ßeLeN tarafından paylaşıldı.

sarar
    Modanın Kalbi Bu sezon SARAR'da atıyor.
    Yurtiçinde kendine ait 42 mağazası bulunan Sarar Giyim, yurtdışında da yeni mağazalar açmaya devam ediyor. Firma önümüzdeki ay Frankfurt, Boston ve Washington'da şube açacak.

Sarar'ın imajını dünyaya duyurmak için çaba gösterdiklerini söyleyen yönetim bence gayet haklı baktığımız zaman modellere, kaliteye harika bence birde birkaç modele bakalım melekler beraber;

Çekimde kullandığı elbise olsun, kullandıkları mankenler katalog çekimleri vs. bence mükemmel..

2. $ul€

$ul€ Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    424
    Ödül Puanları:
    0
    Çok klasic olmasına rağmen çok şık...
    Emeğine sağlık kardeşim :kiss:

ßeLeN bunu beğendi.
Modanın Kalbi Bu Sezon Sarar'da Atıyor konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. sen bu kalbi tanıyormusun?

sen bu kalbi tanıyormusun?

Sen bu kalbi tanıyormusun? Sadece sana çarptıgını, sensizken parcalandığını ve hasretine dayanamayıp kan agladığını biliyormusun? Hissedebiliyormusun sana olan duygularini, ilk ve son askini, senin icin kopan firtinalarini? Bu kalp seninle carpiyor... Sen bu kalbi taniyormusun? Ne yaptin sen bana? Neden? Senin yüzünden hic tanimadigim birine asik oldum, ona bütün hayatimi adadim, onun...
  2. Bu Yılki Modaya Bayılacaksınız

Bu Yılki Modaya Bayılacaksınız

bu yılki moda bu yilki moda yılki modalar :D:D Slm hala gülüyorum resim komik çünki, sevgili Meleklerim, sizlere herkesten önce bir haber veriyorum, Kadının üzerindeki giysi tam bizim siteye uygun renklerde :D BUY YIL AÇIK GÖBEK MODA
  3. Galatasaraylı yıldız futbolcu Emre Aşık'ın kalbi kimin için atıyor?

Galatasaraylı yıldız futbolcu Emre Aşık'ın kalbi kimin için atıyor?

emre aşık evlendi emre asik evlendi aşık evli mi kiminle Yakalandı EMRE YİNE AŞIK! Galatasaraylı yıldız futbolcu Emre Aşık'ın kalbi kimin için atıyor? Galatasaraylı yıldız futbolcu Emre Aşık, yıllarca Aysun Kayacı ile birlikte olmuş ardından aşk hayatında suskunluğunu korumuştu. Kayacı'dan sonra uzun süre kalbi boş kalan Emre, Saklambaç'ın haberine göre; Beyoğlu'ndaki bir restorandan...
  4. Modanın Kalbi Tokyo'dan 2011 model çantalar

Modanın Kalbi Tokyo'dan 2011 model çantalar

2011 model cantalar son model çantalar Tokyo son zamanlarda ünlü tasarımcıları ve mükemmel tasarımlarla modanın kalbi olmaya hak kazandı hanımlar.Her renk bir olay , her desen bir olay ve her model birbirinden şahane.Bu çantalar da işte oradan yani Tokyo'dan çıkan çantalar... Sadece çantalar değil modeller tümüyle dikkat çekici ve birbirine son derece uyumlular...

Sayfayı Paylaş