gebe
  1. TİTAN

TİTAN Forum Okuru

Modası Asla Geçmeyecek Olan Bilgi Kaynağı!..

Konu, 'Bilgi Hayattır' kısmında TİTAN tarafından paylaşıldı.

bilgi kaynağı, kitap, kitap sevgisi, kitap okumak, kitapseverlik, ile ilgili bilgileri burada bulabilirsiniz Sevgili melekler,
    Teknolojinin her nimetinden faydalandığımız şu günlerde okumaya üşendiğimiz,vakit ayırmadığımız kitabı ve önemini anlatması açısından paylaşmak istediğim ; ''Kitap en iyi dosttur.'' cümlesinin altını koyuca çizdirecek olan bir videoyu,sizlerle paylaşmak istiyorum..

2. prennxy

prennxy Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    izninle ben bunu kişisel profilimde paylaşmak istiyorum :D acayip etkilendim izlerken..

Modası Asla Geçmeyecek Olan Bilgi Kaynağı!.. konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Bilgi çağının dert kaynağı: bilgi...

Bilgi çağının dert kaynağı: bilgi...

Sanal âlemde attığınız her adım kaydediliyor. AB ülkeleri, ortak vize uygulaması için milyonlarca kişinin kişisel bilgilerini bir havuzda toplayacak. Peki bu kişisel bilgiler nasıl korunacak? İnternetin en çok tercih edilen arama motoru Google'ın araştırma bölümü direktörü Peter Norvig'in açıkladığı bilgiye göre web sayfaları ve haber grupları gibi kaynaklar içindeki sözcük sayısı 100...
  2. asla modası geçmıyecek kıyafetler

asla modası geçmıyecek kıyafetler

pantolonlu kıyafetler Her yeni sezonla birlikte vitrinler de değişim gösteriyor. Ama bazı parçalar var ki, aradan 10 yıl geçse de onların modası geçmek bilmiyor. İşte her kadının gardırobunda olması gereken, yıllara meydan okuyan kıyafetler... 1- Siyah boğazlı kazak: Yıllardır kış sezonunun vazgeçilmezi olan siyah boğazlı kazaklar, emin olun önümüzdeki 10 yıl boyunca da moda olacak. Size...
  3. marmarayı tanıtan bilgi kaynakları

marmarayı tanıtan bilgi kaynakları

marmarayı tanıtan bilgi kaynakları hakkında yazı yada yazılara ihtiyaç duymaktayım bu hususta yardımcı olacak arkadaşlara şimdiden teşekkür ediyorum.
  4. Asla Modası Geçmeyecek Kıyafetler!

Asla Modası Geçmeyecek Kıyafetler!

modası geçmeyecek kıyafetler, gardropta olması gereken kıyafetler, modası geçmeyen kıyafetler Sevgili melekler, her kadının gardrobunda bulunması gerkeen bazı parçalar vardır. Bu parçalar öyle gereklidirki, kimi zaman acil kurtarıcı durumunda şık bir gün ya da gece geçirmemizi sağlayabilirler. Peki bu parçalar nelerdir? Asla modası geçmeyecek bu kıyafetler hangileridir, buyrun makalemize......

Sayfayı Paylaş