gebe
  1. TİTAN

TİTAN *Melekler Mekanı*

Beğenilen Mesajlar:
    2.685
    Ödül Puanları:
    113

Modası Geçse de Meraklıları İçin Pembe Dekorasyonlu Banyolar

Konu, 'Çöplük' kısmında TİTAN tarafından paylaşıldı.

Bu konu; pambe dekorasyonlu banyolar hakkında bilgiler vermektedir.

Sevgili melekler, evet modası çok gerilerde kaldı. Artık banyolar kırmızı, siyah, bej ve gri tonlarında ama çnemli olan sizin ne düşündüğünüz. İlla ki modayı takip etmek değildir amaç. Ruhunuza hitap ediyorsa, sizi yansıtıyorsa güzel olan odur. :) Geçmiş zaman bir ev dekorasyonu görmüştüm ve inanamamıştım. Bir kadın nasıl pembeyi bu kadar sever diye apışıp kalmıştım. Evden içeri adım atmanızdan itibaren sanki kendinizi bir masal diyarında ya da şekerci dükkanında hissediyorsunuz, her yer pespembe, ama her yer, herşey. Tabi tonlar farklı ama her yan pembe, evin bir odası hariç. Evin beyi eşine dekorasyona karışmamak şartıyla kendine ait bir oda istemiş hanımdan ve o odayı maviye boyayıp çalışma odası yapmış kendine, yani içerde pembeden eser yok :D:D

Evet, lafı fazla uzattık, pembe banyolar bu sayfamızın konusu. Fazla abartmamak lazım ama moda içinizden gelendir, pembe banyoyla mutlu olacaksanız işte sizlere harika pembe banyo dekorasyonları. Haydi galerimize.. :tik:

MaWiM bunu beğendi.
  2. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.223
    Ödül Puanları:
    113
    Pamuk şekeri gibi duruyorlar insanın içini gönlünü açıyor bu renkler. Bazı banyolara bittim resmen modern ve cıvıl cıvıl duruyorlar. Bizim banyo koyu kahve tonları ve krem ama kendim yaptırsaydım kırmızı siyah giri ve beyaz tonlarında olmasını isterdim bu renklerin uyumu bir harika bana göre;)

TİTAN bunu beğendi.
Modası Geçse de Meraklıları İçin Pembe Dekorasyonlu Banyolar konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Denizin Omurgalıları Akvaryum meraklılarına

Denizin Omurgalıları Akvaryum meraklılarına

Synchiropus splendidus (Yeşil Mandarin) Latince Adı: Synchiropus splendidus Habitatı: Batı Pasifik Beslenme Biçimi: Podlar ile beslenirler. Podların devamlı üremesi için yeterli sayıda canlı kaya, hatta en garantili yol olarak refugium bulundurulmalıdır. Bu şartların sağlanmadığı akvaryumlarda alınan mandarinler ölüme terkedilecektir. Davranış Biçimi: Barışçıl Kendi...
  2. pembe banyo harika

pembe banyo harika

pembe banyo küçükken hep çizgi filmlerdeki gibicanlı renklerde bir dünyada yasamayı isterdim çocukça ama küçüktük işte:D ama hala isterim neden olmasın gelişen teknoloji hayalleri gercek yapıyor artık hersey mümkün valla yok yok çok sanslıyız işte kanıtı bu pespembe masal dünyasındaki gibi banyo...
  3. Pembe Sevenlere Pembe Gece Elbiseleri

Pembe Sevenlere Pembe Gece Elbiseleri

pembe elbiseler pembe gece elbiseleri gece elbisesi kiyafetleri abiye Pembe her bayanın beğendiği vazgeçemediği renklerin arasındadır...Genelde gece elbisesi olarak daha zarif olan siyah renk tercih edilsede pembe elbiselerde en az siyah kadar zarif ve şık duruyor... Siz ne dersiniz melekler :tik:
  4. Pembe banyolar

Pembe banyolar

Ben banyomu pembe yada mavi istiyorum bu dekorasyonlar tam benlik çok beğendim gerçekten çok şirinler.:)
  5. Yıllarda Geçse de Modası Hiç Geçmeyen Çizgili Kıyafetler

Yıllarda Geçse de Modası Hiç Geçmeyen Çizgili Kıyafetler

çizgili kıyafetler çizgili kıyafet modelleri Sevgili melekler, başlığımızda da yazdığımız gibi yıllar geçse de moda şekilden şekile girse de klasikler arasında yer alan çizgili kıyafetler her zaman rağbet görüyor. Bu yazımızda da çizgili kıyafet modelleri sunmak istiyoruz sizlere. Genelde elbiselerde çok hoş bir görüntü veren çizgili kıyafetler içinden sizler için seçtiklerimizi...

Sayfayı Paylaş