Modasky - Oyunculuk mu? Mankenlik mi?

Konu, 'Magazin' kısmında melis.rala tarafından paylaşıldı.

 1. melis.rala

  melis.rala Forum Okuru

  Büyüyünce ne olacaksın soruları çocukken sıkça sorulan sorular arasındaydı. Büyüyenlerden bazıları hayallerini takip etti. Bazıları ise hayatın akışı içinde başka yollar bulup gitti. Çocukluk hayallerini gerçekleştirenlerin yüzdesi oldukça düşük. Çünkü gerçek dünya ile hayaller arasında aşılması zor engeller vardır. Bu engelleri aşmak için pes etmeden yola devam etmek gerekir. Bazen yolun nereye çıktığı bilinmediği için yoluna devam edemeyenler olur. Nereye gittiğini bilmek başarmanın yarısıdır.
  Bunun içinde gereken alt yapı ve yetenek varsa işiniz biraz daha kolaylaşır.

  Hayatınızı kolaylaştıracak bazı yöntemler kullanarak hızlı bir şekilde ilerleye bileceğiniz yöntemler bulmanız gerekir. Bu yöntemler sizi başarıya daha fazla yaklaştırır.

  Çocukluk hayalleriniz arasında ünlü bir oyuncu veya manken-model olmak var ise sizde hayallerinizi gerçekleştirmeye bir adım daha yaklaşabilirsiniz.

  Modasky sayesinde sizin ile hayalleri benzer kişiler ile tanışıp ortak hedefler doğrultusunda yol alabilirsiniz. Ayrıca sizi keşfedecek ajans sahiplerinede kendinizi tanıtma fırsatı bulabilirsiniz. Doğru bir projede doğru kişiler ile çalışarak hayatınıza renk katabilirsiniz.

  modasky.com.tr ye üye olun keşfedilmeye bir adım daha yaklaşın!

   
 2. Melekler Mekanı

  Melekler Mekanı Tavsiye İçerikler Üye

  Benzer İçeriklerimiz:
   
Modasky - Oyunculuk mu? Mankenlik mi? konusuna benzer içeriklerimiz
 1. mankenlikten yazarlığa

  sexi manken Nilay Dorse podyumlardan yazarlığı ele aldı bu işi çok sevdiki kalemi elinden bırakmayacak galiba detaylar haberimizde... KİRLİ ÇAMAŞIRLARI ORTAYA DÖKECEK BİR SÜRE ÖNCE PODYUM DÜNYASININ PERDE ARKASINI ANLATTIĞI BİR KİTAP YAZDIĞINI HATTA KİTABIN İSMİNİ ’RENKLİ DÜNYANIN KİRLİ YÜZÜ’ OLARAK BELİRLEDİĞİNİ SÖYLEYEN ÜNLÜ MANKEN NİLAY DORSA BAZI ENGELLERLE KARŞILAŞTIĞINI VE BU YÜZDEN...
 2. Fikret mi Bennu mu

  Günümüzde hala gerçekler tv hayatını birbirine karıştıranlar maalesef var bakın işte size bir örnek daha........ YURDUMUN İNSANI BİR ALEM! BAZI İZLEYİCİLERİN KENDİSİNİ OYNADIĞI ROLDEKİ GİBİ YAŞADIĞINI SANDIKLARINI SÖYLEYEN BENNU YILDIRIMLAR, DİZİDE AİLESİNDEKİ KARGAŞADAN UZAKLAŞMAK İÇİN TAHSİN İLE EVLENİP ADAPAZARI'NA GİTMESİNİN GERÇEK SANILDIĞINI ANLATTI.... Yıldırımlar, 'Geçenlerde...
 3. demir mi pamuk mu ?

  Evett meleklerr canlarım benim çocukken en çok karşılaştığımız soru ... bende sizlere soruyorum gerçi bilenimiz çoktur ama olsun.. 1 kilo pamuk mu ağır 1 kilo demir mi ? haydinn cvp bekliyorum....
 4. Var misin, Yok musun?

  Yurdum insani bazen degil nerdeyse herzaman cok komik olur :) Birazdan asagida gazete haberindeki beyfendi cocuklariyla iddaya girdikten sonra naptigina bakin bi.
 5. Banyo mu kütüphane mi?

  Banyo dekorasyonu Kütüphane örneği Kütüphane modeli arıyanlar için bu kütüphane banyo dekorasyonu fikir verebilir. Banydaki tüm duvarlar litaplıkla donatılmış. Banyo mu kütüphaemi ayırt etmek oldukça zor.

Sayfayı Paylaş