gebe
  1. melis.rala

melis.rala Forum Okuru

Modasky - Oyunculuk mu? Mankenlik mi?

Konu, 'Magazin' kısmında melis.rala tarafından paylaşıldı.

Büyüyünce ne olacaksın soruları çocukken sıkça sorulan sorular arasındaydı. Büyüyenlerden bazıları hayallerini takip etti. Bazıları ise hayatın akışı içinde başka yollar bulup gitti. Çocukluk hayallerini gerçekleştirenlerin yüzdesi oldukça düşük. Çünkü gerçek dünya ile hayaller arasında aşılması zor engeller vardır. Bu engelleri aşmak için pes etmeden yola devam etmek gerekir. Bazen yolun nereye çıktığı bilinmediği için yoluna devam edemeyenler olur. Nereye gittiğini bilmek başarmanın yarısıdır. Bunun içinde gereken alt yapı ve yetenek varsa işiniz biraz daha kolaylaşır.

Hayatınızı kolaylaştıracak bazı yöntemler kullanarak hızlı bir şekilde ilerleye bileceğiniz yöntemler bulmanız gerekir. Bu yöntemler sizi başarıya daha fazla yaklaştırır.

Çocukluk hayalleriniz arasında ünlü bir oyuncu veya manken-model olmak var ise sizde hayallerinizi gerçekleştirmeye bir adım daha yaklaşabilirsiniz.

Modasky sayesinde sizin ile hayalleri benzer kişiler ile tanışıp ortak hedefler doğrultusunda yol alabilirsiniz. Ayrıca sizi keşfedecek ajans sahiplerinede kendinizi tanıtma fırsatı bulabilirsiniz. Doğru bir projede doğru kişiler ile çalışarak hayatınıza renk katabilirsiniz.

modasky.com.tr ye üye olun keşfedilmeye bir adım daha yaklaşın!

Modasky - Oyunculuk mu? Mankenlik mi? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Cocuk mu kariyer mi???

Cocuk mu kariyer mi???

çocuk mu kariyer mi Melekler bisey danismak istiyorum: Esinizde sizde cocuk sahibi olmak istiyorusunuz (allah nasip ederse tabi).... ve aniden gelen bir teklif var, teklifin icerigi; mesleginizde yükselmek, hem para hemde statünüz acisindan. Yani hem daha fazla maas alacaksiniz hemde söz sahibi olacaksiniz. Ama bu terfi icin 2 yil hem okul hemde isi ayni anda yürüteceksiniz ve ondan sonra 1...
  2. mankenlikten yazarlığa

mankenlikten yazarlığa

sexi manken Nilay Dorse podyumlardan yazarlığı ele aldı bu işi çok sevdiki kalemi elinden bırakmayacak galiba detaylar haberimizde... KİRLİ ÇAMAŞIRLARI ORTAYA DÖKECEK BİR SÜRE ÖNCE PODYUM DÜNYASININ PERDE ARKASINI ANLATTIĞI BİR KİTAP YAZDIĞINI HATTA KİTABIN İSMİNİ ’RENKLİ DÜNYANIN KİRLİ YÜZÜ’ OLARAK BELİRLEDİĞİNİ SÖYLEYEN ÜNLÜ MANKEN NİLAY DORSA BAZI ENGELLERLE KARŞILAŞTIĞINI VE BU YÜZDEN...
  3. Havlu mu köpek mi

Havlu mu köpek mi

köpek resimleri havlu köpek ay bu ne yaaaaaa ne kadar farklı bi köpek allahım sen nelere kadirsin
  4. demir mi pamuk mu ?

demir mi pamuk mu ?

Evett meleklerr canlarım benim çocukken en çok karşılaştığımız soru ... bende sizlere soruyorum gerçi bilenimiz çoktur ama olsun.. 1 kilo pamuk mu ağır 1 kilo demir mi ? haydinn cvp bekliyorum....
  5. Var misin, Yok musun?

Var misin, Yok musun?

Yurdum insani bazen degil nerdeyse herzaman cok komik olur :) Birazdan asagida gazete haberindeki beyfendi cocuklariyla iddaya girdikten sonra naptigina bakin bi.

Sayfayı Paylaş