gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

model değmesin ellerimiz notaları

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

model değmesin ellerimiz notaları lazım kardeşime sizden bu konuda daha önce yardım almıştım diye şimdide kardeşim için yardım almayı düşündüm kızlar.

model değmesin ellerimiz notaları konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Model ''Değmesin Ellerimiz''

Model ''Değmesin Ellerimiz''

model değmesin ellerimiz değmesin ellerimiz model degmesin model, biz hiç beceremedik, değmesin ellerimiz, şarkı sözleri, hakkında, resimleri buradan ulaşabilirsiniz Ah ne zormuş bitsin demek Hala severken seni Dudaklarını öpmemek Bir yabancı gibi Bilirsin ayrılık konusunda İyi değiliz ikimiz de Bir kıvılcım yeterdi her zaman Koşup geri dönmemize Değmesin ellerimiz Buluşmasın bu gözler Yine...
  2. model değmesin ellerimiz isimli şarkı mı var

model değmesin ellerimiz isimli şarkı mı var

Arkadaşlarım model değmesin ellerimiz isimli bir şarkı mı var varsa sözlerini almam mümkün mü ?
  3. Model Değmesin Ellerimiz Şarkı Sözü

Model Değmesin Ellerimiz Şarkı Sözü

model değmesin ellerimiz model değmesin ellerimiz şarkı sözü model, değmesin ellerimiz, şarkı sözü, hakkında bilgi için yazımıza buyrun arkadaşlar. son zamanlarda müzik listelerinde adını başlara yazdıran şarkı değmesin ellerimiz şarkı sözlerini sizlerle paylaşıyoruz arkadaşlar. Ah ne zormuş bitsin demek Hala severken seni Dudaklarını öpmemek Bir yabancı gibi Bilirsin ayrılık...
  4. Uçurum dizisi Model Değmesin Ellerimiz şarkı sözü

Uçurum dizisi Model Değmesin Ellerimiz şarkı sözü

Uçurum dizisi Model Değmesin Ellerimiz şarkı sözü Uçurum dizisinde çalan Model Değmesin Ellerimiz sözleri Uçurum dizisinin son bölümünde Model'in seslendirdiği Değmesin Ellerimiz adlı şarkı oldukça beğenilmiş oalcak ki, bu gün misafirlerimiz o şarkının sözlerini paylaşmamızı rica etti. Elbette ki, biz de Model'in Değmesin Ellerimiz şarkısının sözlerini bu sayfamızda paylaşıyoruz Melek'ler...

Sayfayı Paylaş