gebe
  1. GREY

GREY Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    362
    Ödül Puanları:
    63

Model - Diger Masallar (2011)

Konu, 'Yerli Albüm Tanıtımları' kısmında GREY tarafından paylaşıldı.

Model, grup model, albüm tanıtımı, 2011 şarkıları, yeni albüm şarkıları hakkında detaylı bilgi alalım arkadaşlar.

Model 2011 yılında daha da iyi tanına bir grup haline geldi melekler. Son zamanlarda çaldıkları şarkıları her yerde duymak mümkün.

Sanatçi: Model
    Albüm Adi: Diğer Masallar
    Türü: Rock - Pop
    Yayin Tarihi: 28/02/2011
    Süresi: 48:09 Dakika
    Kalitesi: 128 kbps
    Dosya Boyutu: 43.79 MB

Albümdeki Eserler 1. Buzdan Şato
    2. Şey... Belki!
    3. Değmesin Ellerimiz
    4. Sana Ne?
    5. Pembe Mezarlık
    6. Bir Melek Vardı
    7. Benim Tatlı Kanserim
    8. Karadul
    9. Çürüsün Gelinliğim
    10. Makyaj
    11. Yalnızlık Senfonisi
    12. Değmesin Ellerimiz (Akustik)

Model - Diger Masallar (2011) konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Masal

Masal

Çocuğa masal söylediğini görmek onu eğitmeye, görgü ve terbiyesiyle ilgiylenmeye, Büyüklere masal söylemek insanları kandırmaya yahut işi ciddiye almamaya delalet eder.Rüyada masal dinlemek , bazı hayallerin gerçekleşebileceğine işarettir. Masal dinlemek, bazı hayallerin gerçekleşebileceğine yorumlanır. Aslı olmayan haberdir.Rüyada masal dinlemek, bazi hayallerin gerçeklesebilecegine isarettir.
  2. ...MaSaL...

...MaSaL...

Masal okumayı severdim küçükken büyüdüm masalların yalan, hayatın acı , dünyanın yavan olduğunu anladım...Bunları anlamamla kocadığımı farkettim :D Aşklarda masallarda yaşanır işte ben işte aşk (: Bir masal;seninle başlayan;sensiz biten... Uyutmuyor;uyuyamıyorum bu masalda; Başımı yaslayacağım dizin; Meğer ne devmişim; Senin...
  3. 2011 Felina Ayakkabı  Modelleri

2011 Felina Ayakkabı Modelleri

2011, felina, ayakkabı, modelleri, resimleri, çeşitleri, ile ilgili bilgiler burada melekler Birbirinden güzel renklerde ve modellerde ayakkabı ,terlik ve sandalet üreten marka Felina'nın ,2011 ayakkabı kreasyonundan seçtiğimiz ürünleri eklemek istiyoruz melekler..:)
  4. 2011 Bebek Karyola Modelleri

2011 Bebek Karyola Modelleri

bebek karyola modelleri 2011, bebek karyolası, modelleri, çeşitleri, resimleri, ile ilgili bilgiler burada melekler Vallahi bu bebek karyolalarını,giysilerini,oda takımlarını gördükçe insanın bebek olası geliyor melekler :) O kadar çok çeşit,renk ve model var ki,insan seçmekte zorlanır sanırım.:) Hamiş meleklerimiz fikir alsın diye birkaç karyola modeli koymak istiyoruz :)
  5. 2011 Nike Şort Modelleri

2011 Nike Şort Modelleri

2011, nike, şort modelleri, çeşitleri, resimleri, ile ilgili bilgiler burada melekler Bu yaz sadece tatil yerlerinde değil şehir içinde de şort tercih ediliyor melekler :) Bu kadar çok tercih edilince ,biz de Nike'ın 2011 yazı için tasarladığı şort modellerinden bazılarını eklemek istedik :)

Sayfayı Paylaş