gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

Model Pembe mezarlık şarkı sözü

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

Model Pembe mezarlık şarkı sözü için hangi sayfanıza girmem lazım acaba bu site çok büyük ben bulamadım da sayfalarını :S

2. Misafir

Misafir Forum Okuru

Pembe mezarlık
    Tenin sinmiş yastığıma
    Dün gece terk etmeden önce
    İçimde bıraktığın acıyla
    Kokunla uyudum bu gece

Pembe bir mezarlık gördüm rüyamda
    Aşık cesetler şekerden tabutta
    Gezinirken ciğerim doldu bir anda
    Çürük çilek kokusuyla

Kalbi atan ölü bedenlerdi hepsi
    Hepsinin başında birer ölüm perisi
    Soluk birer pembe gül kokluyorlar
    Karanlıkta

Affet bu gece ölmek istedim
    Pembe bir mezarlık olmak istedim
    Karanlığı elimle bölmek istedim
    Seni çok özledim

Çok istedim bu gece kendimi asmak
    Ellerimle kendi mezarımı kazmak
    Elimden gelen oturup evimde
    Sana şarkılar yazmak

Model Pembe mezarlık şarkı sözü konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Model Değmesin Ellerimiz Şarkı Sözü

Model Değmesin Ellerimiz Şarkı Sözü

model değmesin ellerimiz model değmesin ellerimiz şarkı sözü model, değmesin ellerimiz, şarkı sözü, hakkında bilgi için yazımıza buyrun arkadaşlar. son zamanlarda müzik listelerinde adını başlara yazdıran şarkı değmesin ellerimiz şarkı sözlerini sizlerle paylaşıyoruz arkadaşlar. Ah ne zormuş bitsin demek Hala severken seni Dudaklarını öpmemek Bir yabancı gibi Bilirsin ayrılık...
  2. pembe mezarlık şarkısını kim söylüyor

pembe mezarlık şarkısını kim söylüyor

pembe mezarlık şarkısını kim söylüyor ya merakımdan çatladım bir türlü aklıma gelmiyor ki pembe mezarlık şarkısını kimin söylediği:S
  3. Model Pembe Mezarlık Şarkı Sözleri

Model Pembe Mezarlık Şarkı Sözleri

Model Pembe Mezarlık Şarkı Sözleri var mı acaba sizin sitenizde varsa lütfen linkini atın ya da şarkının sözlerini yazın.
  4. Model Pembe Mezarlık Şarkısının Sözleri

Model Pembe Mezarlık Şarkısının Sözleri

Model Pembe Mezarlık Şarkısının Sözleri Model Pembe Mezarlık Şarkının Sözü Sevgili Melek'lerim, bu yazımızda son zamanların sevilen şarkısı olan Pembe Mezarlık şarkısının sözlerini sunuyor ve işte size Model'den Pembe Mezarlık şarkısı sözleri diyoruz! Tenin sinmiş yastığıma Dün gece terk etmeden önce İçimde bıraktığın acıyla Kokunla uyudum bu gece Pembe bir mezarlık gördüm rüyamda Aşık...
  5. Uçurum dizisi Model Değmesin Ellerimiz şarkı sözü

Uçurum dizisi Model Değmesin Ellerimiz şarkı sözü

Uçurum dizisi Model Değmesin Ellerimiz şarkı sözü Uçurum dizisinde çalan Model Değmesin Ellerimiz sözleri Uçurum dizisinin son bölümünde Model'in seslendirdiği Değmesin Ellerimiz adlı şarkı oldukça beğenilmiş oalcak ki, bu gün misafirlerimiz o şarkının sözlerini paylaşmamızı rica etti. Elbette ki, biz de Model'in Değmesin Ellerimiz şarkısının sözlerini bu sayfamızda paylaşıyoruz Melek'ler...

Sayfayı Paylaş