gebe
  1. CaRiZmA

CaRiZmA Vip Melek Üye

Beğenilen Mesajlar:
    43
    Ödül Puanları:
    0

Moderatör dediklerim yordu be admin

Konu, 'Komik Yazılar Duvar Yazıları' kısmında CaRiZmA tarafından paylaşıldı.

admin derdimizi dinle Gel Msnede Derdimi Dinle
    Moderatör Dediklerim Yordu Be Admin
    Konularım Kötüyse Söyle Yüzüme
    Moderatör Bildiklerim Vurdu Be Admin

Adminler Halim Sormadı
    Kapanmayan Konum Kalmadı
    Tükendim Artık Birşey Kalmadı
    Bu Nasıl Bir Paylaşımdır Admin

Elveda Kullanıcım Elveda Derde
    Konular Kapandı Kullanıcı Sahnemde
    Açacak Konu Kalmadı Bana Müsade
    Hakkını Helal Et Helal Et Admin.

Konular İçinde Konusuz Kaldım
    Ben Bittim Konu Bitmedi Admin
    Konulardan Payıma Düşeni Aldım
    Ben Bıktım Moderatörler Benden Bıkmadı Admin
    :haha:

2. PeLiNiM

PeLiNiM Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    57
    Ödül Puanları:
    0
Moderatör dediklerim yordu be admin konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Admin Beni Mod Yap!!!

Admin Beni Mod Yap!!!

+admin bey -efendim +beni mod yapın -yaaa...neden +doktorlar bi hastalık buldular bende,tedevisi yokmuş, eğer hemen forumda mod olmazsan öleceksin dediler -yaa öyle mi +evet -sen artık bi modsun +hadi yaa -eveettt (üye banlanır) ______________________________ _________________ -adminn beni mod yap +neden -çünkü ben seçilmiş adamım ______________________________...
  2. eĞer Benİ Admİn Yaparsaniz Bunlari Yapicam

eĞer Benİ Admİn Yaparsaniz Bunlari Yapicam

Eğer beni admin yaparsanız konularınız silinmeyecek *Eğer Beni admin yaparsanız user ler 1. sınıf muamele görecekler *Eğer Beni admin yaparsanız kimse banlanmayacak *Eğer Beni admin yaparsanız Tekrar mp3 bölümü açacağım *Eğer Beni admin yaparsanız mazot 1 Ytl olacak (ne alakaysa) *Eğer Beni admin yaparsanız foruma havuz yapacam hem yazacaksınız hem serinleyeceksiniz *Eğer Beni admin...
  3. admin dediğin bölemi olur acep:):)

admin dediğin bölemi olur acep:):)

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  4. admin dediğin nasıl olur

admin dediğin nasıl olur

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  5. Beni Admin Yaparsanız

Beni Admin Yaparsanız

*Eğer beni admin yaparsanız konularınız silinmeyecek *Eğer Beni admin yaparsanız user ler 1. sınıf muamele görecekler *Eğer Beni admin yaparsanız kimse banlanmayacak *Eğer Beni admin yaparsanız Tekrar mp3 bölümü açacağım *Eğer Beni admin yaparsanız mazot 1 Ytl olacak (ne alakaysa) *Eğer Beni admin yaparsanız foruma havuz yapacam hem yazacaksınız hem serinleyeceksiniz *Eğer Beni admin...

Sayfayı Paylaş