gebe
  1. *GüMüŞ*

*GüMüŞ* Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    2
    Ödül Puanları:
    0

Moderatör Olmak İçin Gerekenler...

Konu, 'Komik Yazılar Duvar Yazıları' kısmında *GüMüŞ* tarafından paylaşıldı.

Nüfus cüzdanının 3 adet arkalı önlü fotokopisi, -12 adet vesikalık fotoğraf -İkametgah senedinin 2 adet fotokopisi,
    -Sürücü Ehliyet belgesi,
    -Sağlık raporu,
    -Emniyet müdürlüğünden sicil kaydı

-Anne babadan Helallık ( Dış dünyayla bağlantıları koparan modlar bulunmaktadır.

Lise diploması,
    -1 adet masaüstü bilgisayar,
    -Sağlam bir kafa,
    -Haftanın 7 günü ve 24 saati,gerektiğinde yılın 365 günü ve 52 haftası,
    -Bir adet 15m2 oda,odaya yakın bir tuvalet ve her an çay demlemeye ve aperatif gıdalar hazırlamaya müsait mutfak,
    -19 inch monitör,
    -Hızlı bir internet bağlantısı,
    -Sİzi seven kullanıcılar,
    -Bir adet admin,
    -Karizma...
    -Şık bir imza
    -Emsali görülmemiş bir avatar,

Eğer bütün bu şartları Kabul ediyorum,Moderatör olmaya hazırım diyorsanız Lütfen sıraya giriniz ...:D:D

2. BöğüRTLen

BöğüRTLen Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    Cevap: Moderatör Olmak İçin Gerekenler...
    ahahaa nele neleeerr:D
    teşekkür paylaşım için.

3. mislinay

mislinay Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    39
    Ödül Puanları:
    0
    Cevap: Moderatör Olmak İçin Gerekenler...

heheheheh emeğine sağlık canım çok hoş olmuş :)

Moderatör Olmak İçin Gerekenler... konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. moderatör olmak ıstıyorum

moderatör olmak ıstıyorum

bende mod olmak ıstıyorum ızın verirseniz bu siteyi cok sevdım. daha once modluk-yonetıcılık ve admınlık yaptım. elımden geldıgınce bışeyler yapmaya calışacagım umarım kabul ederseniz.???
  2. evde mutlu olmak için yapmanız gerekenler

evde mutlu olmak için yapmanız gerekenler

Şehir hayatının stresi, iş yaşamınındaki ve kişisel yaşamımızdaki sorumluluklar, trafikte yaşadığımız yoğunluk, yorucu ve stresli bir gün geçirmemize neden olur. Evimiz huzuru bulmak için bir sığınaktır. Dışarı yaşamımızda hayatımıza müdahale edemediğimiz şeylere evimizde edebilir, sağlıklı, mutlu rahat bir ortam yaratabiliriz. Evde huzurlu olmak icin kendimize ait bir odamızın olması şart...
  3. Öğretmen Olmak İçin Yapılması Gerekenler...

Öğretmen Olmak İçin Yapılması Gerekenler...

öğretmen olmak için yapılması gerekenler nasıl öğretmen olunur şartlar hangi okulu bitirmek gerekir prosedür nedir 2011 ile ilgili bilgiler burada melekler Öğretmenlik küçüklüğümüzden beri en kutsal meslek olarak öğretilmiştir bizlere melekler,bilirsiniz.Zaten küçük çocuklara ''Büyüyünce Ne Olacaksın?'' denildiğinde alınan cevapların büyük bir kısmı ''Öğretmen''dir.Bu kutsal meslek her ne...
  4. Fotojenik Olmak İçin Dikkat Etmeniz Gerekenler Burada

Fotojenik Olmak İçin Dikkat Etmeniz Gerekenler Burada

fotojenik olmak için fotojenik olmanın püf noktaları En yakın arkadaşımızın düğün resimleri elimize geçtiğinde kendi pozlarımızı beğenmeyebilir, üzülürüz melekler. Sebebini de fotojenik olmamamıza bağlarız . Kimimiz de bize göre nasıl resim çektirirse çektirirsin hep güzel çıkar, çünkü fotojeniktir. Eğer siz de fotoğraflarda güzel çıkmıyorum diyenlerdenseniz aşağıda ki makaleyi bir okuyun...
  5. İşte Fotojenik Olmak İçin Adım Adım Yapmanız Gerekenler

İşte Fotojenik Olmak İçin Adım Adım Yapmanız Gerekenler

nasıl fotojenik olunur nasıl fotojenik poz verilir nasıl fotojenik olabilirim Sevgili melekler, hepimizin başına zaman zaman gelir, çekindiğimiz fotolara bakıp ay ne kadar kötü çıkmışım diye burun kıvırır, o resmi ortadan yok etmeye çalışırız. :) Bu lafımıza karşılık neysen o çıkıyor işte diye şaka yapanlar da aslında yanılıyorlar. Fotoğraf çekmek de çekinmek de teknik işidir. Şimdi...

Sayfayı Paylaş