gebe
  1. Mahperver

Mahperver Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    6
    Ödül Puanları:
    0

Modern Altın Takılar

Konu, 'Takı ve Takı Tasarım' kısmında Mahperver tarafından paylaşıldı.

modern takılar modern altın takılar altın takilar takı tasarımları Zaman geçtikçe beyaz altına yöneliyoruz ama altının yerine de ne koyacağız artık onu bilemem..:tomato:

2. $ul€

$ul€ Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    424
    Ödül Puanları:
    0
    oldukça değişik [​IMG]

3. seerose

seerose Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    61
    Ödül Puanları:
    48
    Cok guzel takilar var gercekten,ozellile beyaz altindan olanlara bayiliyorum,bazende gumus gibi duruyor diye seviyorum.Sari altindan olanlar bana itici geliyor.

Modern Altın Takılar konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Otantik Altın Takılar

Otantik Altın Takılar

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  2. altın takılarınızı böyle parlatın!

altın takılarınızı böyle parlatın!

altın yüzük nasıl parlatılır altın nasıl parlatılır beyaz altin nasil parlatilir parlatma Altın kullanıcılarının bildiği gibi altın zaman içinde matlaşır. Beyaz altınsa hafif sararmaya yüz tutar. Altını aldığınız gibi saklasanızda bir kutu içinde, alındığı günkü gibi durmaz. Yani zaman içinde mutlaka kullandığınız altın yüzükler, bilezikler, kolyeler matlaşmaya yüz tutacaktır. Peki...
  3. Beyaz altın takılara bayılıyorum

Beyaz altın takılara bayılıyorum

beyaz altın kararır mı Altın evlenecek olan ve evlenen her genç kızın rüyasıdır.Düğünerin vazgeçilmez takılarıdır.Ama artık modernleştik:)Artık gelinler düğünlerinde takılan sarı altınlardan ziyade dahaçok beyaz altınları tercih ediyorlar:) Benim gibi evli meleklerim bilirler.Düğün öncesi yapılan alışverişler de genellikle kaynana ve kayınpederle beraber alışverişe çıkılır.Eşimiz olacak adam...
  4. Altın takılar nasıl parlatılır?

Altın takılar nasıl parlatılır?

Altın dişçilikten takıcılığa birçok alanda kullanılan yeryüzündeki en saf metallerden biridir. Altın paslanmaz ve dünyada en çok aranan metaller arasındadır. Altının güzelliğini ve parlaklığını koruması için doğru bakım şarttır. Altın cilalama işlemi çok kolay ve hızlıdır ve sonuçlarıysa kendini belli eder. 1) BULAŞIK DETERJANI YÖNTEMİ Ilık su dolu bir kaba bir kaç damla bulaşık deterjanı...

Sayfayı Paylaş