gebe
  1. Gül Hanım

Gül Hanım Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    17
    Ödül Puanları:
    0

Modern Evlere Modern Sobalar

Konu, 'Ev Dekorasyon Önerileri' kısmında Gül Hanım tarafından paylaşıldı.

modern evler sobalar dekoratif sobalar
    evet kızlar sobalar nasıl farklı ve şıklar bence seçin beğenin postayla göndereyim

[​IMG][​IMG]

[​IMG][​IMG]

2. _BaLıM_

_BaLıM_ Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    4
    Ödül Puanları:
    0
    çok hoşlar canım benim :) emeğine saglıkk

Modern Evlere Modern Sobalar konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. modern evler

modern evler

modern evler modern ev modelleri
  2. 4 derste modern bir ev

4 derste modern bir ev

Modernizmin izlerini evinize taşımak istiyorsanız, işte size dikkat etmeniz gereken noktalar. Dizayn etme isteğiniz oldukça fazla olabilir ve evinizle uğraşmayı çok sevebilirsiniz Fakat şöyle bir gerçek var ki; iş eviniz için istediğiniz şeyleri yapmaya geldiğinde, durum biraz karışık bir hal alabilir. Evinizde yaratmak istediğiniz tarzın ayrıntılarıyla ve belki de evinizin renkleriyle...
  3. Modern sobalar

Modern sobalar

değişik sobalar Kömür sobasının yerini sıcaklığını hiç birşey tutmaz ne kombi ne doğalgaz sobası ama bu sobalarda evinize modern ve değişik bir hava katması açısından iyi olur diye düşünüyorum :) Bilmem siz ne dersiniz :)
  4. Modern Banyolarla Evinize Şıklık Katın.

Modern Banyolarla Evinize Şıklık Katın.

2012 Banyo dekorasyon örnekleri Banyo modelleri Kendi banyomu dekore ederken fazla iş çıkmadı bana. Çünkü fayans modelini mütehait seçmişti. Biz evi aldığımızda fayanslar vardı. Bende kırmaya kıyamadım, kaldı öyle. O yüzden bu banyo dekorasyon örneklerini gördüğümde çok beğendim. Sizce de çok hoş değiller mi?
  5. Dairesel Mimarili modern bir ev

Dairesel Mimarili modern bir ev

Dairesel mimari örneği Modern ev dekorasyon örneği Portekizli mimar mario Martins tarafından tasarlanan bu dairesel mimarili ev çok modern bir bina olmuş meleklerim. Evin iç dekorasyonu ise beyaz renk dekorasyon örneği oluşturuyor. Evini beyaz renkte dekoe etmek isteyen melekler için iyi öneriler sunuyor. Sizi şık ev dekorasyon örneği ile başbaşa bırakıyorum meleklerim.

Sayfayı Paylaş