gebe
  1. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.213
    Ödül Puanları:
    113

Modern koltuk takımları

Konu, 'Ev Dekorasyon Önerileri' kısmında MaWiM tarafından paylaşıldı.

modern koltuk takımları son moda koltuk takımları yastıklı bol yastıklı Modern tarzda mobilyaları tercih edenler için son derece modern çizgilerde koltuklar mağazalarda sizleri bekliyor arkadaşlar.
    Modellerde ilk göze çarpan detaylar deri döşemeler ve açık renkte olmaları.Açık renkli mobilyaların elbetteki dezavantajları var yok değil özellikle yaramaz çocuklarınız varsa yada gelen gideni çok bir aile yapısına sahipseniz pek kullanışlı olduğunu söyleyemem.

Gelelim deriye...
    Derinin şu avantajı var oda bir leke olduğunda nemli bir bezle üstesinden anında gelebilirsiniz.Bunun yanında döşemeye karşın daha uzun ömürlü olması ama şu da varki bazı derilerin koku yapabilme ihtimali birde çıplak vücuda yapışması buda biraz insana rahatsızlık verebiliyor.
    Artık seçim ve zevk size kalmış:)

[​IMG][​IMG][​IMG][​IMG][​IMG][​IMG][​IMG][​IMG][​IMG][​IMG][​IMG][​IMG][​IMG][​IMG][​IMG][​IMG][​IMG][​IMG][​IMG][​IMG][​IMG][​IMG][​IMG][​IMG][​IMG][​IMG][​IMG]

2. seerose

seerose Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    61
    Ödül Puanları:
    48
    deri koltuklar cok guzel,ben de aldim ama bakimi cok zor,bazen pisman oluyorum aldigima,yinede cok seyler..

3. orkide

orkide Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    10
    Ödül Puanları:
    38
    ayyyyyyyyyyyyyyy beyazlar harika ama onların içinde daha harika olanu kocaman renkli yastıklı koltuk amanin bayıldım ona tam benlik parmaklarına sağlık :D

4. mislinay

mislinay Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    39
    Ödül Puanları:
    0
    Çok modern ve hoş modeller gerçekten teşekkürlerr:)

5. aSqimSin

aSqimSin Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    20
    Ödül Puanları:
    0
    Gerçekten çok modern koltuklar üstelik çok şık. Teşekkürler.

6. özledim_seni

özledim_seni Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    beyazlar çok hoş duruyor

Modern koltuk takımları konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Modern Violet Koltuk Takımları

Modern Violet Koltuk Takımları

En Yeni Violet Koltuk Takımları Yeni Sezon Violet Koltuk Takımları 2014 Violet Koltuk Takımları Salon ya da oturma oda dekorasyonlarımızda en çok göze çarpan dekorasyon ürünü olarak oturma grubu modelleri ya da koltuk takımı modelleri olarak görülmektedir. Violet Koltuk takımları dekorasyonda son zamanlarda renk ve desen çeşitliliği ile odalarda değişim yaratarak istediğiniz değişimi...
  2. 2014 Modern Koltuk Takımları

2014 Modern Koltuk Takımları

En Yeni Koltuk Takımları Yeni Sezon Koltuk Takımları Farklı Modern Koltuk Takımları Ev dekorasyonunuzda yenilik arayışı içerisinde misiniz? Modern koltuk takımları ile bu arzunuza cevap bulmaya ne dersiniz? Birbirinden farklı kumaşlardan yararlanarak tasarlanmış koltuk takımlarını gördüğünüz zaman evlerinizdeki yerlerini düşünerek hayal kurmaya başlayacağınızdan emin olabilirsiniz....
  3. Simge Mobilya Modern Koltuk Takımları

Simge Mobilya Modern Koltuk Takımları

Yeni Sezon Simge Koltuk Takımları Modern Koltuk Takımları En Yeni Simge Koltuk Takımları Oturma odasında yepyeni bir dekorasyon oluşturmak istiyorsanız modern koltuk modellerinden yararlanarak istediğiniz modern oda dekorasyonlarını oluşturabilirsiniz. Yeni yaşam alanınızda şık koltuklar, deri tasarımlı koltuk takımları ya da yeni trend koltuk takımları ile modern bir oda dekorasyonu yaratmak...
  4. Modern Çılgın Koltuk Takımları

Modern Çılgın Koltuk Takımları

Evimizde en çok vakit geçirdiğimiz alanlar arasında yer alan salonlarımız ya da oturma odalarımızda rahat ve konforlu alanlar yakalamak istiyorsanız bu seneki tercihinizi çılgın koltuk takımlarından yararlanarak gerçekleştirmeye ne dersiniz? Tüketicilerin ilgi ve ihtiyaçları göz önüne alınarak tasarlanan modeller arasında yer alan çılgın koltuk tasarımları geniş ya da dar her türlü oda...
  5. Modern Milano Mobilya Koltuk Takımları

Modern Milano Mobilya Koltuk Takımları

Modern Milano Koltuk Takımı Modelleri Yeni Sezon Milano Koltuk Takımları 2014 Milano Koltuk Takımı Modelleri Rahat, konforlu, estetik görünümlü ve şık görünüm zenginlikleri oluşturan Milano Mobilya koltuk takımı modelleri arasından tercihinizi gerçekleştirmeye ne dersiniz? Böylece en harika tasarımlar şeklinde karşınıza çıkan bu koltuk takımı modelleri odalarınızda aradığınız farklı atmosferi...

Sayfayı Paylaş