gebe
  1. solenzara

solenzara Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    43
    Ödül Puanları:
    0

Modern Ortaçağ Dekorasyonu Örneği

Konu, 'Tatlı Evim' kısmında solenzara tarafından paylaşıldı.

modern ortaçağ dekorasyonu nedir,modern ortaçağ dekorasyonu nasıl uygulanır ve kullanır [​IMG] [​IMG]

bana biraz kasvetli gelse de hoş görünüyor. sizce?

CeMoŞ bunu beğendi.
  2. CeMoŞ

CeMoŞ Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1.110
    Ödül Puanları:
    113
    banyodan tırsttım birazz töbee töbee kabir gibi:S ama değişikk dekorasyonalrmış dağ evlerinde falan güzel durur gibi:D:D

3. solenzara

solenzara Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    43
    Ödül Puanları:
    0
    evet ya banyo biraz kasvetli hakkaten :D

4. MAGENTA

MAGENTA Hamiş Melek

Beğenilen Mesajlar:
    51
    Ödül Puanları:
    28
    ayy bu ne be hiç renk yok benim ruhum sıkılır burda kırmızı yok mor yok yeşil yok pembe yok aaaa

5. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

Wow! Cok guzel gercekten. Bu tur dekorasyonlari yaptirabilecegim bir yer biliyor musunuz Istanbulda?

6. redd

redd Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    forumlarda gezniriken Servisimo.com isimli bir siteye denk gelmistim. Gecen ay da arkadas banyosunu yaptiracakti, talepte bulundu. Bir kac saat icinde teklifler gelmis falan. Teklif verenlerin referanslarina bakip secimini yapmis. Cok hizli ve kaliteli bir firma cikti demisti ama adini hatirlamiyorum. Is bitince sen de yorum yaziyorsun, onun icin firmalar da dikkatli olyuorlar, kotu yorum almamak icin :) Neyse arkadasin bayagi hosuna gitmisti, servisimo.com

7. 19bjk03

19bjk03 Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    101
    Ödül Puanları:
    0
    bir office veyat herhangi bir is yeri olabilir ama ev olarak bilmem? geçe o evde kalmak istemem....paylasim için tsk..

8. Firdem

Firdem Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    sana katilyiorum ama son yillarda moda bunlar ama insan sürekli ayni tavani duvari görmekten SIKILIR yaa

Modern Ortaçağ Dekorasyonu Örneği konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Modern Ev Dekorasyonu için örnekler istiyorum

Modern Ev Dekorasyonu için örnekler istiyorum

Kızlar evimi yeniliyorum ve bu kez modern bir dekorasyon istiyorum bunun için de sizden birazcık yardıma ihtiyacım var bana Modern Ev Dekorasyonu için bir kaç örnek sunabilir misiniz acaba?
  2. 2012 Modern Ev Dekorasyon Örneklerinden Bazıları

2012 Modern Ev Dekorasyon Örneklerinden Bazıları

2012 Ev Modası, ev dekorasyon ürünleri 2012 Evinizin senelerdir kullandığınız halinden bıktıysanız ve artık bir değişiklik yapma zamanı geldi diyorsanız haydi melekler, ne duruyorsunuz ? Şimdi açacağımız modern ve şık 2012 ev modası konumuzu bir inceleyin. Ev dekorasyonunuz için köklü değişiklikler yapmanın yanısıra modern aksesuarlar ile de evinizin havasını değiştirebilirsiniz. :)
  3. Son Derece Modern Salon Dekorasyon Örnekleri 2012

Son Derece Modern Salon Dekorasyon Örnekleri 2012

salon dekorasyon modelleri 2012 salon dekorasyonları 2012 Yıllardır aynı koltuk takımları ile yaşamaktan, aynı perdelere aynı halılara bakmaktan sıkıldınız mı melekler ? Öyleyse ne duruyorsunuz, salonunuzda yenilik yapma vakti gelmiş demnektir. Bunun için az sonra resimlerini göreceğiniz salon dekorasyon modelleri 2012 örneklerine şöyle bir göz gezdirin ve salon dekorasyonları 2012...
  4. Modern Siyah Beyaz Ev Dekorasyon Örnekleri

Modern Siyah Beyaz Ev Dekorasyon Örnekleri

beyaz ev dekorasyonu, siyah beyaz ev dekorasyonları, beyaz dekorasyon örnekleri Günümüz de mobilya tasarımları ve dekorasyon hizmette ve modeller de sınır tanımıyor. Modüler mobilyaların oldukça rağbet gördüğü ve özellikle yeni evlenecek çiftlerin ilk tercihleri arasın da yer alan beyaz ev dekorasyon örneklerini bizler de sizlerin beğenisine sunuyoruz. Siyah beyaz ev dekorasyonu ve mobilyalar...
  5. 2014 Modern Erkek Çocuk Mobilya Dekorasyon Örnekleri

2014 Modern Erkek Çocuk Mobilya Dekorasyon Örnekleri

2014 erkek çocuk odası modelleri, 2014 erkek çocuk odası dekorasyonu, 2014 çocuk odası dekorasyonu Çocuğunuz büyüdükçe onun ihtiyaçları ve ilgi alanlarıda farklıklar göstermeye başlar. Bebeklik döneminden çıkan çocuklar artık okul ve oyun çağında olurlar. Çocuk odalarıda ona göre daha renkli ve onların odalarından çıkmak istemiyecek şekil de dekorasyonu olmasında fayda olacaktır. Günümüz de...

Sayfayı Paylaş