gebe
  1. mislinay

mislinay Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    39
    Ödül Puanları:
    0

Modern tarzda mutfak ve banyolar

Konu, 'Ev Dekorasyon Önerileri' kısmında mislinay tarafından paylaşıldı.

modern banyolar Evin salon dışında güzel olması gereken bölümlerinden biri mutfak diğeri ise banyo her ikiside bence temiz ve güzel görünmeli eğer evinizin mutfağında ve banyo dekorasyonlarında değişiklik yapıcağım diyorsanız karar vermeden önce bu modern tarz modelleri bir gözden geçirin derim hanımlar. Zira biz ev hanımları bütün gün mutfaktayız kendi sarayımızı kendimiz seçmeliyiz dimi ama :)

2. aSqimSin

aSqimSin Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    20
    Ödül Puanları:
    0
    Gerçekten de çok modern.. Bayıldım bunlara ben. Teşekkürler.

3. orkide

orkide Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    10
    Ödül Puanları:
    38
    çok modern ve hoşlar ama bazıları bazıları çok abartılı bence parmaklarına sağlık canım............

Modern tarzda mutfak ve banyolar konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Modern ve Fütüristik Tarz Deyince

Modern ve Fütüristik Tarz Deyince

Fütüristik tarz hakkında ne düşünüyorsunuz ? ve size hangi ayrıntılar fütürizmi ve modernliği çağrıştırıyor ? mesela bana göre fütüristik tarz dendiği zaman aklıma bütün bir imaj olarak keanu reeves in matrix deki kıyafetleri aklıma geliyor.. günlük hayatta ufak ayrıntılar olarak ise.. * katlı ve kısa kesilmiş (ve tercihen jöle ile ıslak görünüm verilmiş) saçlar * metalik renkte parlak...
  2. Country Stil Mutfak Ve Banyolar

Country Stil Mutfak Ve Banyolar

country mutfak modelleri country mutfak banyolar Arkadaşlar şimdi size birbinden şık ve ferah banyo ve mutfak tasarımları sunuyorum...Bu banyo ve mutfaklardan çıkmak istemeyeceksiniz :tik:
  3. Klasik tarz modern mutfak dekorasyonu

Klasik tarz modern mutfak dekorasyonu

klasik mutfak dekorasyon Mutfak, evin en önemli alanlarından biridir.Ev hanımlarının zamanının çoğunu geçirdiği mutfakların dekorasyonu da bir o kadar da önem teşkil eder.Mutfağınızı yeni dekore ederken dikkat etmeniz gereken hususlardan biri ise arkadaşlar,dekorasyonun mutfak alanına uygun olarak seçilmesidir. Uygun seçim ve dekorasyon tasarımlarıyla yaşadığınız mekanı daha ferah ve rahat...
  4. Modern ve Şık Mutfak Aydınlatmaları

Modern ve Şık Mutfak Aydınlatmaları

Bu konu; Modern ve Şık Mutfak Aydınlatmaları hakkında bilgiler vermektedir. Sevgili melekler, kadınların ev içinde en çok vakit geçirdikleri alanların başında gelen mutfaklar, hem kullanımı kolay hem de şık bir şekilde dekore edilmelidir. Modern çizgilerle tasarlanan bir mutfakta hem iş yapmak keyifli bir hal alır hem de hoş bir ortamda bulunmak kadının içini açar. Mutfağın ferahlığında rol...
  5. Artema Mutfak ve Banyo Armatürleri

Artema Mutfak ve Banyo Armatürleri

Modern Banyo Armatürleri 2014 Mutfak Banyo Armatürleri Yeni Sezon Mutfak Banyo Armatürleri Mutfak ve banyolarınızda kaliteyi ve uzun ömürlü batarya kullanımları gerçekleştirmek istiyorsanız Vitra mağazalarını ziyaret etmeye ne dersiniz? Birbirinden kaliteli tasarım zenginlikleri ile birbirinden çeşitli batarya modeli tasarımlarını bir araya getirerek sizlerin de ev dekorasyonlarınızda...

Sayfayı Paylaş