gebe
  1. PaSikA

PaSikA Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    598
    Ödül Puanları:
    0

Modern yatak odası tasarımları

Konu, 'Tüm Bilgiler' kısmında PaSikA tarafından paylaşıldı.

Evinizdeki yatak odanızı dekore edecek ya da yenisiyle değiştirmek mi istiyorsunuz bayanlar... [​IMG]

Modern bir yatak odası istiyor ama nereden başlayacağınızı bilmiyorsunuz. Kişisel zevklerine göre kendi tasarımlarını yapmak isteyen bireylerin sıklıkla karşılaştıkları bir duvardır bu.

Modern dekorasyonda öncelikli olan fonksiyonun da form kadar önemli olduğunu bilmektir. Ayrıca pek çok aksesuar kullanımına da müsait olan tarzda, karmaşayı önlemek mühimdir.

Temiz çizgiler ve nötr arka plan tonları, parlak renklerde ve farklı tasarımlardaki aksesuarları dengeler.

Aydınlatma, bu stili diğer popüler tasarımlardan ayıran başlıca öğedir. Çünkü yatak odası her şeyden önce rahatlatıcı ve davetkar olmalıdır.

2. cimcime eses

cimcime eses Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    785
    Ödül Puanları:
    0
    Büyük yatak odaları nedense çok soğuk geliyor bana... Modern olsa bile bu tarzlar hoşuma gitmiyor...

3. benimm ben

benimm ben Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    22
    Ödül Puanları:
    0
    çok güzeller.yalnız byl bir odada uyku moduna giremem hahaha[​IMG]

4. MAGENTA

MAGENTA Hamiş Melek

Beğenilen Mesajlar:
    51
    Ödül Puanları:
    28
    bende böyle odaları hep daha düzenli buluyorum

Modern yatak odası tasarımları konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. ilginç yatak odası tasarımları

ilginç yatak odası tasarımları

ilginç yatak odası modelleri ilginç yatak tasarımları odası takımları tasarımları odaları
  2. yatak odası tasarımları

yatak odası tasarımları

yatak odası tasarımları yatak odası secenler yeni evlenen yada odamızı yenileyelim diyenler farklı fikirler pesindekiler:laugh: bu modeller size yardımcı olabilirr:):)
  3. Modern Yatak Odası Modelleri 2012

Modern Yatak Odası Modelleri 2012

yatak odası takımları 2012 yatak odası takımları yatak odası modelleri 2012 Evini yenilemeyi düşünenler ve yeni evlenecekler için yepyeni yatak odası takımları paylaşmak istiyoruz sizlerle melekler :) Yabancı kataloglardan derlediğimiz bu modellerden beğendiğiniz olursa yaptırabilirsiniz. Eğer evinizi modern tarzda döşeyecekseniz, seçtiğimiz modeller tam size göre. Buyrun.. :tik:
  4. En Modern Yatak Odası Cibinlikleri

En Modern Yatak Odası Cibinlikleri

Modern Cibinlik Modelleri Yatak Odası Cibinlik Modelleri En Yeni Yatak Odası Cibinlik Modelleri Yatak odalarında cibinlikten yararlanma son dönemlerde adeta moda olmuş tercihler arasında yer almaktadır. En modern cibinlik modelleri olarak bilinen cibinlik modellerini koymuş olduğum resimleri inceleyerek ya da internette araştırma yaparak inceleyebilirsiniz. Cibinlikli karyola seçiminiz ya da...
  5. 2014 Modern Yatak Odası Takımları

2014 Modern Yatak Odası Takımları

Lüks Yatak Odası Takımları 2014 Yeni Sezon Yatak Odası Takımları En Modern Yatak Odası Takımları 2014 yılında yatak odası dfekorasyonunda yenilikarayışı içine girdiyseniz bu tercihinizi lüks yatak odası takımları ile gerçekleştirebilirsiniz. Yatak odası dekorasyonlarınızı yenileyebil mek için bu yatak odası modellerini incelemek isterseniz bir an önce seçimde bulunmak için sitemizi ziyaret...

Sayfayı Paylaş