gebe
  1. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.224
    Ödül Puanları:
    113

Modlar için klavye

Konu, 'Komik Resimler' kısmında MaWiM tarafından paylaşıldı.

Modlar için yepyeni klavye üretildi:DY etkiyi aldınız ama deneyiminiz yok olsun çaktırma:D İşte bu klavye tam işi bilmeyen modlar için:D uğraşmana gerek yok zaten üzerinde yapacağın işlemler yazıyor sadece tuşlara basman yeterli:D

[​IMG][​IMG]

2. elmalı kurabiye

elmalı kurabiye Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    13
    Ödül Puanları:
    0
    süper bişye hele o köşedeki çerezlik :pop2:

Modlar için klavye konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Admin ve modlar icin...

Admin ve modlar icin...

Siparis verelim mi hemen :D
  2. Mod Olmak İçin Şartlar

Mod Olmak İçin Şartlar

-Nüfus cüzdanının 3 adet arkalı önlü fotokopisi, -12 adet vesikalık fooğraf -İkametgah senedinin 2 adet fotokopisi, -Sürücü Ehliyet belgesi, -Sağlık raporu, -Emniyet müdürlüğünden sicil kaydı -Anne babadan Helallık ( Dış dünyayla bağlantıları koparan modlar bulunmaktadır. -Lise diploması, -1 adet masaüstü bilgisayar, -Sağlam bir kafa, -Haftanın 7 günü ve 24...
  3. Bende mod olmak için basvuruyorm:)

Bende mod olmak için basvuruyorm:)

meraba arkadaşlar. sitede yeni olmama rağmen kalıcı olcağımı düşünüyorum sizlerle birlikte olmak burda yönetimde olmak istiyorum elimden geldiğince yardımcı olmak beraber olmak istiyorum aranızda yer alırsam faydalı olcağıma inanmaktayım değerlendirilmeye alınırsa sevinirim:) .hepinize saygılar ve sevgiLer. ---MeLekLer MeKanı --
  4. Yaşlılar için klavye

Yaşlılar için klavye

Yaşlılar,görme sorunu çekenler sizin için tasarlanmış olan büyük boyutlarda sayı ve harflerle bu dertten kurtulun :D Yaşlanmayla beraber oluşan görme sorunlarını aşabilmek amacıyla geliştirilen “Keys U See” bilgisayar klavyesi kolay okunabilen tuşlar taşıyor. Görme sorunu olan yaşlılar için kolayca okunabilen veya kullanımı kolay ürünler geliştiriliyor.

Sayfayı Paylaş