gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

Moldova Başkenti Neresi acaba

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

Selam arkadaşlar size bir sorum olacak acaba aranızda Moldova Başkenti Neresi bilen var mı? Eğer Moldova Başkenti Neresi bilen varsa lütfen bana yazsın.

2. TİTAN

TİTAN Forum Okuru

Moldova Başkenti Nerededir
    Moldovanın Başkenti Neresidir

Moldova veya resmî adıyla Moldova Cumhuriyeti, Doğu Avrupa'da yer alan Ukrayna ile Romanya arasında kalan bir ülkedir.

Başkenti Kişinev'dir.

Moldova, 4.434.547 kişilik nüfusuyla, km² başına 108 kişi düşen bu ülkede, nüfus artış oranı -1.830 kişidir.

Moldova, Birleşmiş Milletler, Avrupa Konseyi, Dünya Ticaret Örgütü, Avrupa Güvenlik ve İşbirliği Teşkilatı, Bağımsız Devletler Topluluğu, Karadeniz Ekonomik İşbirliği ve diğer uluslararası organizasyonlara üyedir.

Moldova Başkenti Neresi acaba konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. San Marino Başkenti Neresi

San Marino Başkenti Neresi

San Marino Başkenti Neresi arkadaşlar sorumun cevabını verecek olana şimdiden tşklerimi sunuyorum.
  2. Zambiya Başkenti Neresi

Zambiya Başkenti Neresi

Zambiya Başkenti Neresi sorumun cevabını verene çok tşk ederim.
  3. Filipinler Başkenti Neresi acaba

Filipinler Başkenti Neresi acaba

Merhaba ben bir şeyi çok merak ettim ve merakımı da gidermek için size sormak istedim daha öncede bir konuda soru sormuştum ve sizde çok güzel bir cevap vermiştiniz. Şimdide size Filipinler Başkenti Neresi diye soruyorum ve cevap için şimdiden de tşk ediyorum.
  4. Filistin Başkenti Neresi acaba

Filistin Başkenti Neresi acaba

Merhaba arkadaşlar bir şeyi çok merak ettim ve size sormak istedim acaba bu Filistin Başkenti Neresi biliyor musunuz?
  5. Abbasiler Başkenti Neresi acaba

Abbasiler Başkenti Neresi acaba

Kızlar bişey merak ettim siz bilirsiniz diye size sormak istedim acaba Abbasiler dönemin de Başkent Abbasiler başkent olarak nereyi kullanmışlar ani Abbasiler Başkenti Neresiymiş biliyorsanız yazın lütfen.

Sayfayı Paylaş