gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

moli balığı hakkında bilgi

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

moli balığı hakkında bilgi siyah olanları hakkında bana acilen bilgi verirmisiniz bir tane almayı düşünüyorum çok asil duruyorlar ama nasıl bakılır bilmiyorum:S

2. Misafir

Misafir Forum Okuru

moli balığı hakkında bilgi konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Balıkların uyum tablosu hakkında bilgi istiyorum

Balıkların uyum tablosu hakkında bilgi istiyorum

Balıkların uyum tablosu hakkında bana bilgi yada bilgiler verebilirseniz sevinirim. sağolun.
  2. Siyah moli balığı hakkında önemli bilgiler

Siyah moli balığı hakkında önemli bilgiler

siyah moli balığı hakkında önemli detaylar moli balığı hakkında bilgiler Merhaba Sevgili Melek'ler ve akvaryum balıkları seven tüm misafirler, sizler için bu yazımızda siyah moli balığı hakkında önemli bilgilere yer veriyoruz ve bizden moli balığı hakkında bilgi isteyen misafirimizi de bu sayfamıza davet ediyoruz. Poeciliidae ailesinin en dekoratif balıklarından biri olan bu sevimli...
  3. Balık Burcu Çocuğu Özellikleri hakkında bilgiler

Balık Burcu Çocuğu Özellikleri hakkında bilgiler

Balık Burcu Çocuğunun Özellikleri Balık Burcu Çocuğu Özellikleri Nelerdir Merhaba Sevgili Melek'ler ve çocuğu balık burcu olan tüm arkadaşlarımız, bu yazımızda sizler için balık burcu çocuğu özellikleri hakkında merak edilen tüm bilgileri konu alıyor ve çocuk bakımı için size faydalı olacak bilgilere değiniyoruz. Balık Burcu Çocuğu Özelliklerini merak ediyorsanız işte sizlere uzmanlar...
  4. Molly Balık Bakımı Hakkında Bilgiler

Molly Balık Bakımı Hakkında Bilgiler

Bu konu; Molly Balık Bakımı Hakkında Bilgiler vermektedir. Sevgili melekler, bilhassa siyah ırkıyla son derece güzel bir görünüme sahip olan Molly cinsi balıklar, akvaryum severlerin gözdesi olan balıklardandır. Benekli ve karışık renkli çeşitleri de bulunan molly balıkların genelde siyah renkli olanları çok beğenilir. Son derece kısa ömürlü olan bu balıklar nadiren 3 yıldan fazla yaşarlar....
  5. Zebra Ciklet Balığı Bakımı Hakkında Bilgiler

Zebra Ciklet Balığı Bakımı Hakkında Bilgiler

bu konu zebra ciklet balığı bakımı hakkında genel bilgilere yer vermektedir. Üzerinde ki zebra desenlerinin olmasından dolayı zebra ciklet adını alan balık hakkında genel bilgi edinmek isteyenler için zebra ciklet balığının özellikleri ve bakımı hakkında genel bilgileri sizlerle paylaşıyoruz. Latince Adı: Cichlasoma nigrofasciatus Habitatı ve Anavatanı: Orta Amerika Beslenme Biçimi: Etçil...

Sayfayı Paylaş