gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

Moliere'nin cimri adlı oyunundaki baş karakterin adı nedir

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

Moliere'nin cimri adlı oyunundaki baş karakterin adı nedir ? Şimdiden cevap için çok tşk ederim.

Moliere'nin cimri adlı oyunundaki baş karakterin adı nedir konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Adınizın BaŞ Harfİ Çok ÖnemlİymİŞ

Adınizın BaŞ Harfİ Çok ÖnemlİymİŞ

A Harfi: Eşiniz çok çekici olmalı. Çünkü bir şehvet düşkünü olarak buna önem veriyorsunuz. B Harfi: Duygusallık ve romantizm özelliğiniz. Sevginizi ifade etme kabiliyetiniz kuvvetli. C Harfi: Bencilsiniz. :-):-):-):-)i sevmenize rağmen uzun süre :-):-):-):-) olmadan yaşayabilirsiniz. Ç Harfi: Çok gururlusunuz. :-):-):-):-)e olan düşkünlüğünüz size pahalıya patlayabilir. D Harfi:...
  2. Cimri

Cimri

Rüyada cimri bir kimse ile tanistiginizi ve onun kasasi basinda paralarini sayarken görmek, ilerde bir mirasa konacaginiza isarettir. Kasa ne kadar büyük olursa, mirasin miktari da o kadar çok olur.ömürlü olacagina; cinayet isleyen kisinin korkup kaçtigini gör-mek, haram bir mali satin alacagina; cinayetten tutuklandigini görmek, yetim mali yedigine delalet eder.
  3. Cimri adlı oyunun baş karakteri kimdir

Cimri adlı oyunun baş karakteri kimdir

Cimri adlı oyunun baş karakteri kimdir bu konuda cevap verecek biri var mı?
  4. Giresun halk oyunları nelerdir

Giresun halk oyunları nelerdir

Giresun halk oyunları nelerdir Giresun'lu varsa aranızda çok iyi bilirler Giresun halk oyunlarını :)
  5. Türkiye'nin ilk baş ombudsmaninin adı ne ?

Türkiye'nin ilk baş ombudsmaninin adı ne ?

Arkadaşlar biliyorsunuz artık bir ombudsmanimiz var :) Kamu denetçisi olarak çevirebileceğimiz ombudsmanlik için kim seçildi, ben ismi kaçırdım da..

Sayfayı Paylaş