gebe
  1. ßeLeN

ßeLeN Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1.316
    Ödül Puanları:
    113

Mon Fiyonk Farkı İle Atlet Badileriniz

Konu, 'Popüler Markalar Hakkında' kısmında ßeLeN tarafından paylaşıldı.

2011 sezon, yaz kreasyonu, monfiyonk, atlet, bayan tişörtleri, puanlı, benekli , desenli badileri buradan bulabilirsiniz

Bir markla olan ve adından sık sık bahsettiren Mon Fiyonk kadın giyimin bu atletlerine bayılacaksınız. Özellikle fiyonk ve puan detayına:)

CeMoŞ bunu beğendi.
  2. mercannnn

mercannnn Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    çok hoşlar çok beğendim ben yeni keşfettim ve bayıldım gercekten :))

Mon Fiyonk Farkı İle Atlet Badileriniz konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Eşiniz ile aranızdaki yaş farkı?

Eşiniz ile aranızdaki yaş farkı?

yaş farkı hesaplama yaş farkı hesaplaması yas hesaplama hesapla 13 Eşiniz ile aranızdaki yaş farkı nedir? Benim eşim 14 ay büyük benden..
  2. Sabun İle Deterjanın Farkı

Sabun İle Deterjanın Farkı

Sabun İle Deterjanın Farkı Temizleme işi sanıldığı kadar basit değildir. Bir mendilin bile yıkanmasında hayli karışık kimyasal ve elektriksel olaylar olur. insanlar binlerce yıl temizlik işlerinde sabun kullandılar. Sabunun ana maddeleri de hep aynı kaldı. Her sabun bir alkali madde ile değişik türde bir yağın karışımıdır. Sabun suda çökelme yapar, lavaboda, küvette halka şeklinde lekeler...
  3. Fiyonk

Fiyonk

Evlilik anlamına gelir.
  4. Akıl İle Zekanın Farkı

Akıl İle Zekanın Farkı

Akıl aslında bir kabiliyettir, zeka da öyle. İkisi arasındaki en önemli fark, bir başkasından akıl alabilirsiniz ama zekayı asla. O, her insanın kendisine mahsustur. Bir hastalık söz konusu olmadığı sürece şüphesiz herkesin aklı vardır. Akıllı olmak, kendi davranışlarını bilmek, kontrol edebilmek, doğru ve yanlışlarını değerlendirebilmek yeteneğidir. Akıl, insanı hayvandan ayırt eden en...
  5. Aldatılmak ile  aldatmak arasındaki farkı

Aldatılmak ile aldatmak arasındaki farkı

Merhaba kızlar sizce aldatmak ile aldatmak arasındaki fark ne aldatılınca bi koli mendillle ağlarız peki ya biiz aldatınca erkeklerin tepkisi nası olur ?:clapping:

Sayfayı Paylaş