gebe
  1. UzakMavi

UzakMavi Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    8
    Ödül Puanları:
    0

Monera hakkında

Konu, 'Öneri-Soru-Sorunlarınız' kısmında UzakMavi tarafından paylaşıldı.

Yakın arkadaşım ve sitede bayağı bi emeği oldugundan en azından harcadığı emeğe saygı duymanız gerekiyorken monera yı neden sildiğinizi onun kadar bende çok merak ediyorum açıkçası.

2. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.213
    Ödül Puanları:
    113
    Cevap: Monera hakkında
    bazı şeyleri bilmeden anlamadan lütfen kapalı bir biçimde yönetimi taşlamayınız.kimsenin emeğine asla saygısızlığımız olamaz.monero arkadaşımız oluşturduğu albümün içerisine sadece 40 gibi resim koymuş ama albüm içine girildiğinde resimler görünmediğinden dolayı database denilen panelde hata veriyor ve kasıyordu yani panel kitlendi. admin panelinde(tabiki sizin göremediğiz) oyüzden dün gece acil olarak bu durumdan dolayı silinmek zorunda kaldı.yeniden üye olması gerekiyor ve sürekli söylediğimiz ve bazı üyelerimizin hala anlamadığı fazla smile kullanılmaması yolunda kasıyor dedikçe hala chat alanında bile arkadaşlardan bazıları flood yapmak suretiyle bunu uygulamaktadır. bilgilerinize .... farklı bişey aramasın lütfen kimse yeniden aramızda görmek dileğiyle sevgilerimle

3. UzakMavi

UzakMavi Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    8
    Ödül Puanları:
    0

tşk ederim

Son düzenleme: 1 Eylül 2008
  4. SadmiN

SadmiN ♥ Ölürüm Sana Mavimm ♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    960
    Ödül Puanları:
    113

Sevgili UzakMavi,

Monera isimli üyemiz resim yükleme panelinde hataya sebep olmuş, ve mysql hatası almaya başlamıştık. Admin panelinden düzeltmeyi denedik ama olmadı, bu itibarla üyeliği silindi, sevgili üyemiz aynı isimle bir kez daha üye olabilir..

Kolaylıklar Dileriz.
    M.M

5. UzakMavi

UzakMavi Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    8
    Ödül Puanları:
    0
    saygı duyaarım teşekür ederim

Monera hakkında konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. benim bidenee tatlı cadım kücük kelebegim monera mı yıkamak yaglamak vb setmek istiym

benim bidenee tatlı cadım kücük kelebegim monera mı yıkamak yaglamak vb setmek istiym

tatlı cadım monera doğum günün kutlu olsun seni cok sevdigimi biliyomusun sen benim tatlı cadım,minik kelebeiim,beyaz papatyamsın..kalbinin güzelligi yüzüne yansımıs minigim benim iyi kii tanıdım senii bıcırık:)son zamanlarda pek gelemiyosun sınavlarından dolayı iyide yapıyosun biz hep burdayız tatil olunca gelirsin bol bol:D sekerin senii tanıdıgı icin cok mutlu:)))) :ang: bak smileyni bile...
  2. Monera Doğum Günün Kutlu Olsun

Monera Doğum Günün Kutlu Olsun

doğum günün kutlu olsun dogum gunun kutlu olsun gülçiçeğimmmm doğum günün monera dogum Canım İyiki Doğdun Doğum Günün Kutlu Olsun :ang: Yeni Yaşın Sana Mutluluk Huzur Sağlık Getirsin :kiss:
  3. Demirdikeni Hakkında

Demirdikeni Hakkında

Demirdikeni (Tribulus terrestris); tek yıllık, çiçekli bir bitkidir. Dünyanın birçok yerinde doğal olarak yetişir. Genellikle bahçelerde yabani ot olarak bilinmektedir. Hindistan ve Afrikada bol miktarda yetişmektedir. Toprak üzerine yatık olarak bulunur. Yaprakları bileşik, 10-16 yaprakçıklı olup, çiçekleri küçük ve açık sarı renklidir. Meyveleri 10 mm kadar çapında ve boynuz şeklinde sivri...
  4. kırlentler hakkında

kırlentler hakkında

merhaba ekte gordugum fusya pembe kırlentlere bayıldım tamda benım koltugun rengınden olan koltuklarla kombıne edılmıs acaba nerden bulabılırm?

Sayfayı Paylaş