gebe
  1. Bilge Gökçen

Bilge Gökçen Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    108
    Ödül Puanları:
    0

Monopoly kızdırdı ülke adları kalktı

Konu, 'Ekonomi-Finans-Borsa' kısmında Bilge Gökçen tarafından paylaşıldı.

MONOPOLY’nin son serisi olan "Dünya Baskısı"nda, Kudüs’ün yanına üke adı olarak İsrail konunca Filistinliler kızdı. Hasbro da çareyi oyundaki tüm ülke isimlerini çıkarmakta buldu. Online olarak oynanan bu son sürümdeki ismi kaldıranın yöneticilerine danışmayan bir çalışan olduğu belirtildi. Çalışanın bu uygulamayı gerçekleştirmesinin gerekçesi olarak da, Filistinliler’in tepkisi gösterildi. Oyunu tasarlarken politik rahatsızlığa neden olmak gibi bir amaçlarının bulunmadığına dikkat çeken Hasbro yetkilileri, "Karışıklık için tüm Monopoly severlerden özür diliyoruz" açıklaması yaptı. Hasbro bu son sürümünden, yıllık 59 milyon dolarlık ciro bekliyor. Hürriyet

Monopoly kızdırdı ülke adları kalktı konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Mahsun'u kızdırdılar

Mahsun'u kızdırdılar

ünlü....... ne desem bilemedim şimdi bu haberin üstüne...... Yönetmenliğe soyununan Mahsun Kırmızgül kendisine türkü diyenceler ateş püskürdü.... iyide Mahsun sen bir türkücüsün bir insan 7 sinde ne ise 70indede öyle anılır bunda kızacak bişey yok........ HALA TÜRKÜCÜ MAHSUN'UN FİLMİ! İKİNCİ FİLMİ 'GÜNEŞİ GÖRDÜM' İLE BEYAZPERDEYE ISINAN MAHSUN KIRMIZIGÜL'DEN SİTEM: EŞEK GİBİ ÇALIŞTIM. HALA...
  2. Ülkelerin ingilizce adları

Ülkelerin ingilizce adları

ülkelerin adları ülkelerin ingilizce isimleri arjantin bayan isimleri moldovyalı bayan tayland Ülkelerin ingilizce adlarını merak ediyorsanız işte tüm bilgileri sizler için veriyorum =) [ A ] Afganistan - Afghanistan Almanya -Germany Amerika Birleşik Devletleri-United States of America Andora-Andorra Antigua ve Barbuda-Antigua and Barbuda Arjantin-Argentina Arnavutluk-Albania...
  3. hangi ülke adını bir kişiden almamıştır

hangi ülke adını bir kişiden almamıştır

hangi ülke adını bir kişiden almamıştır bilen var mı varsa yazsın yarışmayı başlatıyorum :D
  4. adını elementten alan ülke hangisidir

adını elementten alan ülke hangisidir

adını elementten alan ülke hangisidir kızlar bunun cevabını kim verecekse şimdiden ona tşklerimi iletiyorum.
  5. Ülke Kodu Alan Adı Uzantıları Nelerdir?

Ülke Kodu Alan Adı Uzantıları Nelerdir?

ülke alan adı uzantıları, domain ülke uzantıları, domain uzantıları Sevgili melekler, teknolojinin gelişmesiyle birlikte hayatımıza giren internette hergün pek çok adresi ziyaret ediyor, iş, eğitim ya da eğlence amacıyla surf yapıyoruz. Girdiğimiz ya da okuduğumuz bu adreslerde değişik ülke alan adı uzantılarına karşılaşıyoruz. .....tr olan Türkiye'nin alan adı uzantısından başka diğer...

Sayfayı Paylaş