gebe
  1. TİTAN

TİTAN Forum Okuru

Mor Aksesuarlar

Konu, 'Ev Dekorasyon Önerileri' kısmında TİTAN tarafından paylaşıldı.

mor, aksesuarlar, objeler, ev dekorasyonu, resimleri, ile ilgili bilgiler burada melekler
    Sevgili melekler,
    Mor denince akla asalet,zenginlik ,lüks ve ihtişam gelir.Ayrıca bu renk rahatlatıcıdır.Hayal gücünü artırır,ilham verir.Mor renk severler,ruhsal dünyaları zengin,asil ruhlu ağırbaşlı kişilerdir.Laf aramızda ben de mora bayılırım :D:D

Bu güzel rengi seven siz melekler için,bu renkte aksesuarlardan bazı örnekler sunmak istiyorum,bakalım beğenecek misiniz?

meleklermekani.com

http://www.meleklermekani.com/ev-dekorasyon-onerileri/55201-minyatur-sus-esyalari.html

CeMoŞ, EnCey ve ebru58 bunu beğendi.
  2. Misafir

Misafir Forum Okuru

Bende mor rengi severim, asil bir renk :)
    Paylaşımın için tşkler diyor ve yine harika bir işe imzanı atmışsın demeden de geçemiyorum Titan :kiss: Emeğine sağlık tatlım :)

CeMoŞ bunu beğendi.
  3. ebru58

ebru58 Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    33
    Ödül Puanları:
    28
    Mor rengi çook seviyorum eve'de çok yakışıyor:)

4. EnCey

EnCey Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    468
    Ödül Puanları:
    113
    bende severim mor rengi..

5. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.224
    Ödül Puanları:
    113
    Gerçekten çok hoş insana sıcaklığı hisettiren bir renk aksesuarlarda çok yakışmış paylaşım için teşekkürler canım

6. MAGENTA

MAGENTA Hamiş Melek

Beğenilen Mesajlar:
    51
    Ödül Puanları:
    28
    mor mor mor herşeyin mor der eşim salonum oturma odam kıyafetleriimm napiim ben mora aşığım

7. RefRa

RefRa Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    378
    Ödül Puanları:
    83
    Bende seviyorm moru hoş bi renk aksesuarlara da yakışıyo

Mor Aksesuarlar konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Mor

Mor

rüyada kazak görmek rüyada mor kazak görmek pembe hırka Rüyada mor renk görmek, başarısızlıkların artık son bulacağına işarettir. Rüyada mor renk itibarı, üstünlüğü, başa geçmeyi, ünü temsil eder. Kişi vücudunun morardığını görürse para alır.Rüyada mor renk görmek süpheye ve islerin süpheli olmasina isaret eder
  2. aksesuarlar

aksesuarlar

Politikacı ve işadamlarının karşıya mesaj vermek için kullandıkları aksesuarlar da vardır. Hırkanızdaki timsah logosu bakın benim bunu alacak kadar param var mesajını verirken, yıllar önce Polo oynayan beyefendi diye yorumladığınız bir logo, sahtesi çok yapılıp, tüm tatil yörelerinde tezgahlarda üç tanesi 1O dolara satıldığı için Elinde çomakla beygiri döven herif , durumuna düşüp eski...
  3. Mor Tutkunlarına, Mor Mutfaklar..

Mor Tutkunlarına, Mor Mutfaklar..

mutfaklar mor mutfak dolapları modelleri Mor asaletin rengidir. Lüks hayat, zenginlik ve zarafeti simgelermiş ve bazı kimseler mor rengi gosterişli havasindan dolayi dekorasyonda kullanmayi tercih ederlermiş...Eğer sizde mutfağınızda gösterişli bir hava yaratmak isterseniz...Bu mor mutfaklar tam sizlik bayanlar... Ben mor ve pembe rengi çok severim evimde de bu tonlar mevcut yatak odam...
  4. Mor Abiyelerle Morun Büyüsü

Mor Abiyelerle Morun Büyüsü

Mor çok ama çok hoş bir renk ve mutlaka dikkat çekmenizi sağlar.:tik: Özellikle saten olan kıyafetlerde mor renk daha farklı ve canlı gözükür.
  5. Mor giyim,mor kombinasyonları.

Mor giyim,mor kombinasyonları.

kombinasyon giyim giyim kombinasyon giyimde kombinasyonlar Evet melekler biz kadınlar hep şık ve renkleriyle birbirine uyan kıyafetleri giyinmeyi severiz..İşte tam sizlere göre mor kombinasyonlar.Çok şık ve hoşlar... Umarım beğenirsiniz..beğenirseniz lütfen yorum yapın.. Not: Resimler sistemimize upload edilmiştir.

Sayfayı Paylaş