gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

mor domates faydaları

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

mor domatesin hastalıklara iyi geldiği söyleniyor brezilyada üretiliormuş acaba bu mor domatisin faydaları yararları nelerdir bilgi var mı

2. TİTAN

TİTAN Forum Okuru

mor domates faydaları konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Kansere karşı mor domates

Kansere karşı mor domates

Bilim adamları, kansere karşı etkili olabileceğini düşündükleri mor domates yetiştirdiler. Mor domates, aslanağzı çiçeğinin genleri domatese aşılanarak elde edildi. Norwich'teki John Innes Merkezi'nden bir ekip, mor domatesi, "antosiyanin" adlı bir antioksidan pigmenti açısından zengin aslanağzı çiçeğinin genlerini domatese aşılayarak elde etti. Nature Biotechnology adlı...
  2. Mor Soğanın Faydaları

Mor Soğanın Faydaları

mor soğanın faydaları hamilelikte soğanın faydaları mor soğan lahananın soğan suyunun hamileliğe faydası Soğan Türk mutfağının vazgeçilmez sebzesidir... Faydaları saymakla bitmez özellikle mor soğanın faydaları çok daha fazladır... Buyrun mor soğanın sayısız faydaları :tik: Soğan eski çağlardan beri gıda olarak kullanılan şifalı bir bitkidir. Binlerce yıl önce taşlara yazılan yazılardan...
  3. domates suyunun faydaları

domates suyunun faydaları

domates suyunun faydaları yararları nelerdir bu konuda yardım ve bilgi rica ediyorum. Tabiki bunu lyazın uygulamaz lazım malum günümüzdeki domatesler ( kış ayından dolayı ) 1 kr etmez :D:D
  4. Domates Nedir? Domates Faydaları Nedir

Domates Nedir? Domates Faydaları Nedir

Domates Nedir? Domates Faydaları Nedir rica ediyorum domatesin faydalarını bana yazın hanımlar.
  5. Domates Suyu 'nun Faydaları

Domates Suyu 'nun Faydaları

domates suyunun faydaları,domates suyu bağışıklık sistemini güçlendiriyor mu,domates suyunun ph değeri,domates suyunun yüze faydaları,domates suyu neye iyi gelir, Bol ve çeşitli vitaminleri, mineralleri ve faydalı organik asitleri ile tıbbi değeri çok yüksek bir sebze olan domatesin, vücuda kükürt, fosfor ve organik sodyum verdiğini vurgulayan uzmanlar, bir domatesteki C vitamininin,...

Sayfayı Paylaş